Back to Back Issues Page
Pruvodce uspechem
March 02, 2004

Co Vám zpříjemní volné chvilky a vytvoří více pohody ve všedních dnech? Jak dosáhnout více pohodové produktivity? Pokud opravdu chcete prožívat více příjemna a harmonie, promyslete následující informace třeba i s vašimi blízkými, přáteli či kolegy.

CHCETE-LI POZNAT jak maličkosti podporují výsledky, udělejte si radost a stavte se v nějakém obchodu s levnými knihami. Zjistíte, že si můžete za pár korun koupit leccos, co se jinde prodává za desetinásobné ceny.

Pozor, teď Vám nenabízíme, abyste si kupovali něco, co nepotřebujete,  mám na mysli něco zcela jiného.

MŮŽETE TOTIŽ BRZY poznat své možnosti hlouběji. Sami určitě máte zkušenost, že rychlejší hudba Vás může zejména ráno naplnit energií a zrychlit.

Pokud ne, tak to  vyzkoušejte na sobě či druhých. Několikrát to zopakujte a uvědomíte si jak maličkosti mohou ovlivňovat psychický stav a kondici.

Jedno z důležitých tajemství zrychleného učení cizích jazyků se skrývá v znalosti, jak vytvářet harmonické emocionální pozadí optimálně zapojující lidskou mysl pro vnímání. Mnoho absolventů již během krátké chvíle ocenilo hudební prostředí na našich kurzech, které spoluvytváří pohodu a zkušenost snadného plynutí informací do mysli.

Dnes Vám tuto ZNALOST PŘINÁŠÍME, abyste ji mohli zkoušet a rozvíjet  byť bez dalšího komplexu působících prvků sami doma.

VYCHUTNEJTE jaké účinky má taková zdánlivá maličkost na vytvoření příjemného rozpoložení nejen pro studium, ale také regeneraci mysli, která má vliv na produkci harmonizujících látek ve Vašem organismu.


ALFA STAV
je stavem lidského mozku, který je spojen s příjemnem a uvolněním. Správné naladění Vám  umožňuje cítit se lépe a podávat lepší výkon.

Nejen umělci mají své rituály nalaďování se na vytváření nového díla. I sportovci se před výkonem ladí. Je tedy s podivem, že se ve školách neučí, jak se optimálně ladit na pohodové učení se soustředěním.

CO POMÁHÁ SOUSTŘEDĚNÍ? MNOHO LIDÍ SE MNE NA TO PTÁ! Faktem je, že nám vsugerovali ve škole, že pro učení musí být ticho.

POMÁHÁ správně vybraná hudba beze zpěvu. Pomáhá tím, že odruší disharmonické rušící vlivy a zároveň tím, že působí komplexně na mozek a vytvoření příjemného rozpoložení.

Proto zde poodkrývám kousek toho, co přineslo úspěch většině našich absolventů. Zde je tedy to, co si můžete opravdu levně koupit.

Hudební doprovod pro vytvoření harmonizujícího prostředí pro učení v Relaxovaném stavu

30 LETÝ VÝZKUM DOKÁZAL účinnost následujících skladeb z období Baroka, která pravě mají v zmíněných Levných knihách.

J. S. BACH
Brandenburg Concerti

Fantasies in G major for organ; Fantasies in C minor.
Chorales Dramatiques for Organ, BWV 680-689; Fugue in E-flat major, BWV 552.
Prelude and Fugue in G major; Chorales Dramatiques.

CORRELLI
Concerto Grosso, op. 6, No. 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12.

F. COUPERTIN
Le Parnesse et l'Astree. Sonata in G minor; J.P. Rameau, Pičces de Clavecin No. 1, 5.

G. HANDEL
Concerto for Organ and Orchestra in C-flat major, op. 7, No. 6.
Water Music.

ANTONIO VIVALDI 
Five Concerti for Flute and Chamber Orchestra.
The Four Seasons.

NEJLEPŠÍ NA TOM JE TO, že si nepotřebujete kupovat jedno CD s Barokní hudbou za běžné ceny kolem dvouset i více korun. Snadno si jich za stejnou cenu pořídíte kolem pěti.

URČITĚ TO ZKUSTE, pustit si pěknou hudbu a jen si představovat jako obrazy s dějem to, co si chcete zapamatovat. Jen tak si hrajte s myšlenkami podobně jako to dělali a dělávají úspěšní lidé, z nichž mnohé známe s přízviskem GÉNIUS. Ti, kteří u nás absolvovali sugestopedické kurzy, vědí z vlastní zkušenosti, o čem mluvím.

Libor Činka

lektor, poradce a psychoterapeut

Povoleno kopírování a šíření
v plné verzi s uvedením kontaktů a zdroje
(c) Libor Činka

http://www.abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com

Back to Back Issues Page