logo for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com
leftimage-3col for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com  

Home > anglictina 3

Angličtina s hypnózou 3
- za hranice nejmodernějších metod sugestopedie a NLP s Joy a systémem hypnoterapeuta Libora Činky

 

. .

Budete moci definitivně opustit zastaralé a vydat se k úspěchu díky nejmodernějším a nejúčinnějším psychologickým postupům.

Před 20 lety jsem netušil, jak velmi se změní můj život díky tomu,
čemu se mnozí vysmívají. Nevěděl jsem, jak velmi se liší hypnóza vyučovaná vysokoškolskými profesory a tím, co ovládají mnohonásobně lépe světové špičky v oblasti psychologie.


9, 8, 7...

Nejde o to, že jsem specialista na hypnózu a tedy dělám něco, čemu mnoho lidí vůbec nevěří, přestože jde o jednu z nejprozkoumanějších oblastí moderní psychologie.

Nebudeme Vás hypnotizovat pomocí stupidních slov jako:
"Vaše víčka jsou t잚í a t잚í. Zapamatujete si každé anglické slovo, které řeknu..."

Nejsem totiž důvěřivý student z lékařské fakulty, který se učil postupům, které pokrokový svět dávno překonal, ale které nám profesor na přednáškách z ( 30 let zastaralé) psychologie doporučoval.

Neznám Vás a tedy nevím, zda jste již zjistili, že úspěšným v čemkoli se člověk může stát jen tehdy, jestliže se učí od nejúspěšnějších a nikoli od průměrných. Moudrost pochopení, že život má svou cenu a že nejúspěšnějšími se stanete studiem u nejúspěšnějších, na Vás čeká. Jen je otázka, zda včas využijete příležitosti, která se koná jako ty nejlepší věci, jen jednou za život.

Přestože jsem se stal hypnotizérem, který vystupoval i v Las Vegas
( a své show jsem přivezl do Prahy viz videa o neobvyklých a jednoduchých věcech na youtube.com po zadání slov Libor Činka Hypnóza Vegas, tak mé poslání je jinde.

V knize, která podle plánu vychází 23. dubna 2012, ukazuji kousíčky z toho, co je možné díky hluboké znalosti fungování lidského mozku.
 

iDNES.cz Zprávy
- článek na nejdůvěryhodnějším zpravodajském portálu
o Angličtina s hypnózou za týden
- klikněte a čtěte více


Skutečný zážitek je však přichystán pro absolventy našich tréninků. Jen nyní však při příležitosti vydání knihy v níž shrnuji 20 let zkušeností ve využívání nejprogresivnějších postupů, využívaných například špičkovými sportovci jsem se rozhodl, umožnit 10 lidem získat více než kdykoli dříve.

Spolu s Vašimi zážitky a zkušenostmi z elitního kurzu Angličtina s Joy III. chci ukázat lidem zklamaným vzdělávacími metodami používanými v Česku, že existují jiné a to zcela netušené možnosti.

Jen 10 z Vás bude mít možnost za velmi výhodných podmínek absolvovat výcvik, který nemá ekvivalent nejen v Česku, ale v podobné kvalitě je dostupný v zahraničí jen omezeně.
 

Spolu s mým týmem chceme dokázat těm, kteří se učili angličtinu mnoho let a nyní se základně domluví, že razantní pokrok, jehož výsledkem* je dosažení takové znalosti jazyka, že již nikdy žádný další klasický kurz nebudou potřebovat, je možné dosáhnout již během jednoho týdne. (*pro většinu lidí)

Ano, už za 7 dní od soboty do pátku
(21.- 27. dubna 2012)
budete moci dosáhnout překvapivě mnoho.

A to nezávisle na věku, nezávisle na vzdělání. Jedinou podmínkou je Vaše rozhodnutí jednat jinak než v minulosti a učit se neobvykle lehce.

Co lehkého musíte udělat pro úspěch?

Pozor, napsal jsem "překvapivě mnoho", opravdu neuslyšíte hypnózu, v které jsou používané zastaralé sugesce typu: "Budete si pamatovat vše." To by totiž byla lež. Tak se chovají amatéři, kteří nerozumí lidské mysli. Díky našim metodám si budete pamatovat více než jakoukoli jinou metodou, avšak nikoli vše. Mozek totiž má svá pravidla a dokáže si za specielních podmínek zapamatovat velmi mnoho, ale vše nikoli.

Protože jsem se v rámci celosvětovém mozkové olympiády dostal do 100 lidí s nejvýkonnější pamětí, tak jsem své zkušenosti z tréninku převedl do výuky jazyka. S použitím moderních hypnotických postupů lze vše ještě zrychlit, ale budete si moci zapamatovat jen kolem asi 800  - 1000 slovíček, protože jen tolik dokážeme v dané době procvičit. Sice v podvědomí budete mít připraveno několik tisíc dalších, ale ty se mohou aktivovat až následně, pokud dodržíte naše postupy.

Chcete-li opravdu dokázat ať už kvůli kariéře a lépe placené práci či kvůli sobě více, musíte bezpodmínečně zapomenout na školní postupy. Musíte. Tečka. Školní postupy totiž zaručují složitou cestu a selhání pro většinu lidí, protože nejsou podloženy moderní psychologií. Nemusím Vám říkat, jaký je stav Českého školství, ale vlasy by Vám vstávaly hrůzou, kdybyste se jako já setkávali s pedagogy, kteří nejsou schopni odpovědět na otázku, jejíž odpověď šokuje naprostou většinu lidí - Ta otázka zní: Kolik hodin je ve školách na základním a středním stupni věnováno tomu, jak se učit, jak si pamatovat, jak se soustředit?

Vᚠúspěch je možný jen jednáním jinak než jedná většina.

Výzkum, který jsem před skoro deseti lety začal vést, ukázal, že lidé nejsou učeni jak se učit. Je to šokující, ale není to vše. V čem spočívá největší hrůza? V tom, že uvěřili, že učení je těžké. A zde právě jsem se jakožto hypnoterapeut, rozhodl udělat změnu a provést odsugerování. Učení je lehké, když víte, jak do mysli implantovat poznání.

Právě a pouze jen nejmodernější hypnotické postupy dokáží naučit nejrychleji i mimo jiné tím, že uvolní bloky vsugerované pseudo odborníky vyučujícími na školách.

I když mnozí lidé pochopí z mé nové knihy, jak ohromné mají možnosti, tak zážitek přesvědčí každého.


Sledujte výše uvedené video a brzy začněte rozumět

Pochopíte, proč chce člověk, která má na starosti vzdělávání 4000 lidí v gigantické společnosti, posílat své lidi do CETROS a nikoli do klasických kurzů.

A proč management efektivních organizací chce, aby se jejich lidé školili nejmodernějšími světovými metodami v společnosti založené autorem 5 knih o úspěchu a specialisty v dosahování nadstandardních výsledků a nikoli teoretiky ze škol.

Sledujte video, předtím, než se rozhodnete absolvovat v celosvětovém měřítku unikátní výcvik a odhalit skryté schopnosti Vašeho mozku díky Angličtině s hypnózou III.


Navíc jen Vy a jen dalších 9 lidí nyní získáte:
k e-programu ABC jazyky,
novou plnobarevnou knihu specialisty v Libora Činky Ovládněte svůj mozek
a tedy více než 1500,- Kč.

PLUS jen nyní získejte z DAR ma + 7 hodinový program vedený expertem v hypnóze v ceně přes 5 600,- Kč
- platí pouze pro 10 lidí přihlášených na dubnový termín Angličtina III. s Joy.

Co získáte absolvováním?

Intenzivní sedmidenní kurz, díky kterému budete s jistotou komunikovat v anglicky mluvících zemích. Hravě se domluvíte nejen co se týče pracovních kontaktů - schůzek, telefonování (spolu zatočíme s jednou z největších obav v komunikaci) Rozvinete jistotu a docílíte pohodu v komunikaci například při odbavení na letišti, návštěvě v restauraci, domluvě schůzek a spoustě dalších situacích. Plus hravě se zorientujete v používání užitečných rozdílů v používání anglické a americké angličtiny.

Rozšíříte si v pohodě slovní zásobu o dalších min. 800 - 1000 slovních jednotek. Získáte jistotu nejen v používání základních časů, ale i takových oříšcích jako jsou frázová slovesa, podmínkové věty reálné a nereálné. Zatočíte definitivně se strašáky v anglické gramatice. To není jen slib, ale předpověď na základě mnohaletých zkušeností s používání světově nejefektivnějších výukových postupů a moderní psychologie.


Pro časový harmonogram, slevy, varianty kurzů a další informace - klikněte na harmonogram

Novinka: Platba prostřednictvím bodů je nyní umožněna uživatelům zaměstnaneckých výhod Benefit Plus a Benefity a.s.


Novinka! Comments

Co Vás zaujalo, inspirovalo? Komentujte dole.

 

Home > anglictina 3

 

 

Co o kurzech říkají naši absolventi?

Chcete z dar ma odhalit tajemství zrychleného učení angličtiny?

Kdy se konají unikátní kurzy

Angličtina s hypnózou?

To a mnoho dalšího se dozvíte dále.

 


Garantem kurzů je autor průlomové knihy o mozku, úspěchu a zrychleném učení

 

Výjimečně jen jednou do roka se pro nefiremní zákazníky koná kurz Angličtina s Joy III. Po tomto kurzu většina lidí již více nepotřebuje.

Toto omezení je dané vytížeností lektorů.