Angličtina s využžitím DVD (video) maximálně jednodušše

Jak se Vám co nejvíce zjednodušší a zpříjemní angličtina s DVD

Absolventům,  účastníkům probíhajících jazykových kurzů a vššem příznivcům zrychleného studia je určena tato stránka, která je základem pro klíčové informace, které Vám zpříjemní  a velmi zrychlí studium cizího jazyka podobně, jako jste to někteří z vás mohli prožžít na týdenním kurzu Angličtina s hypnózou. Vlastně promiňte, slova učení a studium zde půjdou stranou, protožže půjde o napínavou a vzruššující zábavu.

Rád bych se pomocí informací, které zveřejňuji, vyrovnal se zcela zločinným dluhem naššeho šškolství, které globálně nepochopilo, žže učení i obtힾných věcí můžže být dokonale usnadněno hrou. Komenský byl nᚹ významný předek a tak by se jím ve šškole měli učitelé řídit. Protožže to v drtivé větššině nedělají, tak se to snažžíme lidem vynahradit. Konec slov a začátek činů!

Za prvé zapomeňte na to, žže byste se mohli rychle a dobře naučit cokoliv včetně cizích jazyků, způsoby použžívanými obecně ve šškole

Pokud si myslíte, žže standardní postupy fungují, tak bych Vám rád představil skutečnost, žže velké části zkuššených psychologů vstávají vlasy (pokud je mají) hrůzou nad metodami použžívanými ve šškole. Protožže se zabývám nejefektivnějšími postupy a tedy se nezabývám metodami, které fungují trochu a na jejichž základě je snadné říkat, žže ti co to zvládli, na to mají třeba talent, a ti kterým to nejde jsou málo inteligentní.

Talent na jazyky?

Nic takového neexistuje! Ale na to, abych Vám to dokázal bychom se potřebovali setkat třeba na jednom z naššich kurzů Superpaměti nebo ohledně angličtiny v Anglicky Fantasticky online, takžže to si ponechejte na později a promyslete to,  třeba nežž půjdete spát. Metody, které prezentuji, fungují velmi rychle a na kažždého. A to protožže jsou odvozeny od skutečných vědních poznatků, jak funguje lidský mozek. Řadu z nich jsem popsal v knize Ovládněte svůj mozek.

Zde Vám jen nastíním to, co jde předat pomocí textu. Kdyby to bylo možžné předat pomocí internetu lépe nežž osobním zᾞitkem, tak bych to již udělal, ale ješště dlouho a možžná nikdy to zcela nepůjde. 

Za druhé si vššímejte toho, co funguje a dělejte to tak opakovaně v budoucnu.

Zcela konkrétně si vzpomeňte a promyslete následující situace. Dejme tomu, žže čtete 200 stránkovou odbornou knihu a po stejnou dobu román. 

Z čeho si zapamatujete více? 
tššina z Vás si zapamatuje více z románu, protožže do románu, či jiného příběhu se vžžijete celou svou osobností a kdyžž se opravdu hlouběji zamyslíte, tak si vššimnete, žže příběh vlastně vidíte, slyššíte a prožžíváte. Tak je Vašše mysl plněji zapojena a tedy soustředěná. Pokud by tedy učitelé použžívali zajímavé příběhy, tak by nemohli říkat, žže se žáci a studenti nesoustřeďují. To by měla být jejich práce, zaujmout a motivovat. A kdyžž to nedělají oni, tak to můžžete velmi, opravdu velmi snadno dělat VY

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

JAK?

 1. Vypujčte si od známých či z videopůjčovny DVD.  Zjistěte, jaké tam pro VÁS mají zajímavé filmy v cizím znění - angličtina - s českými titulky na kazetě či DVD. U DVD  je důležžité zjistit, jestli má nejen české titulky, ale i český dabing kromě jazyka, v kterém se chcete zdokonalit.
   
 2. Klikněte na http://www.script-o-rama.com/snazzy/table.html  a získejte text přepisu pro Vás zajímavého filmu.
   
 3. Pak si pujčte film ( ideálně na DVD). Opravdu klíčové je to, aby to byl pro Vás zajímavý film.
   
 4. Podívejte se na film jako celek. U DVD nejdříve třeba v češštině a pak angličtině s českými titulky, pak opačně.  Některé DVD přehrávače vám umožžní vybrat si smyčku, kterou chcete opakovat, což použžijte pro  naposlouchání toho, čemu nerozumíte. 
  A pak si hrajte s textem přepisu, který si můžžete nosit sebou. Můžžete si podtrhávat zajímavé pasᾞe, nahrát si film na audiokazetu a poslouchat ji třeba kdyžž sportujete, jdete na nákup či cestujete.
   
 5. Důležžité je, abyste se přitom bavili a pak to bude příjemné, motivující a tedy snadné. 
   
 6. Pokud si myslíte, žže by to ššlo ješště jednoduššeji, tak máte pravdu. Vššechnu práci se sháněním materiálů až po zábavné vedení ve "studiu" můžžeme obstarat za Vás, stačí když nás kontaktujete viz www.cetros.cz  Máme pro Vás připravené různé překvapivé možžnosti od online tréninku Anglicky Fantasticky po týdenní kurzy Angličtina s hypnózou. 
   
 7. Asi si vzpomenete, co jsem napsal na začátku, žže nap횹u jen to, co lze předat snadno textem. Máme připraveno několik tréninků, v kterých Vám dokើeme, žže VÁŠ mozek je dokonalý a dokonce Vám na to dáme záruku. Jsou desítky dalšších důležitých principů, díky kterým Vám umožžníme být NENORMÁLNĚ, tedy nadprůměrně ÚSPĚŠŠNÝMI.
   
 8. Sledujte našše stránky a budete stále ve spojení s nejefektivnějšími postupy osobního rozvoje. Čím více si propojíte do souvislostí to, co  je obsahem naššeho webu, a to co můžžete získat, tím úsp욹nějšší budete.

A stále si pamatujte, žže učení můžže být zábava, stačí si to připustit. 
Také můžžete rovnou začít třeba inspirací v Anglicky Fantasticky,  e-knihou Superpaměť či Tipy a triky k zrychlenému učení.

Hodně úspěchu přeje
Libor Činka 
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek 

Copyright (c) Libor Činka 2002 - 2016
Kopírování a ššíření  je POVOLENO vcelku a s uvedením autorských údajů a kontaktu www.abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More