Angličtina zdarma

Anglictina zdarma 
+ ABC jazyky s ohromnými triky

Angličtina či jiné jazyky jsou k zvládnutí nejen takřka zdarma
ale i rychle a hlavně příjemně díky e-produktu ABC jazyky od autora Anglicky Fantasticky Online, Magická němčina - Libora Činky.

Jak budete moci číst dále, dozvíte se například o jednom z více než sta super úsporných tipů: Jaká knížka pod 200,- Kč naučí každého bleskově prakticky použitelnou angličtinu pro cestování a každodenní komunikaci lépe než "moderní" jazykové učebnice - snadno i během čtení při 2 hodinovém letu do ciziny.

Jak si můžete trvale zapamatovat 10 slovíček za 10 minut, ale i 20 za 20 minut ... 30 za půl hodiny, 100 za 100 minut ...to vše  se dozvíte dále. (už drobný kousek hravého a rychlého učení bez mučení najdete ke stažení níže) 

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Absolutní novinka z oblasti superpaměti 
a Neuro-lingvistického programování.

Nejtajnější informace doposud určené jen pro 
absolventy extrémně úspěšného kurzu Angličtina s hypnózou
 
 jsou nyní k dispozici Vám. 

ABCjazyky ve své rozsáhlé volně přístupné části vysvětluje příčiny problémů, které lidé mívají při studiu cizích jazyků a nabízí nové praktické pohledy jak snadno překonat dřívější neúspěchy.

Jak se hravě učit zdarma a účinně se jinde než v této elektronické knize neučí.

>> Například IHNED si můžete stáhnout návod na velmi zrychlené zvládnutí anglických nepravidelných sloves 10 x rychleji <<

Proč nejčastěji používané postupy nepoužívat se dozvíte v ABC jazyky v parodii "Recept na neúspěch".

Mimo jiné pochopíte díky porovnání, jak musí vypadat učebnice, 
z které se mozek může naučit nejvíce a nejrychleji.

ABC jazyky Vás neuvěřitelně jednoduchými a příjemnými postupy může dovést opravdu rychle k znalosti cizího libovolného jazyka

Díky ABC jazyky se před Vámi otevře 
ohromující zásobárna paměťových triků, tipů, videí, MP3 
nahrávek.

Dozvíte se a pochopíte:

Jaká knížka pod 200,- Kč naučí každého bleskově prakticky použitelnou angličtinu pro cestování a každodenní komunikaci lépe než "moderní" jazykové učebnice - snadno i během  čtení  při 2 hodinovém letu do ciziny. (Vsadím se, že žádný učitel o ní nevěděl, dokud jsem mu to neřekl anebo si to v ABC jazyky nepřečetl) Až jí uvidíte, budete 100% chápat, že další učebnice jsou ve srovnání s ní jen slabými pokusy nepraktických jazykovědců.

 • Jak získat za 100,- (opravdu za sto korun) učebnici s MP3 - produkt, který leckteré firmy prodávají za 10 až 50 x vyšší částky!! 
   
 • To, co nebude většina učitelů vědět ještě za 20 let. 
   
 • Jak ušetřit i desítky tisíc korun za vzdělávání. Je dokonce jisté, že po používání ABC jazyky budete automaticky odmítat nabídky i "renomovaných" a viditelných jazykových agentur, protože pochopíte, že jejich ceny jsou příliš drahé za výsledky, které nabízí. 
   
 • Pomocí jednoduchých psychologických manévrů bez jakéhokoliv memorování budete přesouvat informace do rychlé oblasti vybavování. 
   
 • Budete se učit výslovnost zdarma příjemným poslechem zajímavých anglických textů. 
   
 • Co způsobí, že budete chtít pokračovat a budete toužit po pokračování? 
   
 • Také se dozvíte, jak zábavné až návykové může být studium podle pravidel mozku. 

Objednávka

Naučíte se:

 • Originální dosud nepublikované tipy a triky přímo od autora Anglicky Fantasticky, paměťového experta, hypnoterapeuta a trenéra jazykového kurzu.
 • Jak si zapamatovávat trvale bez nudného mechanického opakování.
 • Zrychleně programovat podvědomí na porozumění cizím jazykům.
 • Během 10 minut čtení jednoho ze speciálních textů pro pravou mozkovou hemisféru se naučíte to, co Vás nenaučili za mnoho let.

ABC jazyky bych rád všem doporučil a to hlavně proto, že v ní nenaleznete informace týkající se pouze angličtiny, ale i návody na zlepšení paměti či dosažení úspěchu vůbec. Osobně si myslím, že je v ní tolik a takových informací, které by se jinak měly platit zlatem!!! Každá věta z ABC jazyky je cenná a každé větě je nezbytné věnovat pozornost! Úplně nejdůležitější však je, abyste všechny návody aplikovali v praxi a sami se aktivně podíleli na zlepšení vás samotných, protože lidská lenost bývá mnohdy velice silným protivníkem, který vás donutí sklouznout do starých kolejí, které však znamenají ztrátu času. Když budete následovat alespoň některé pokyny, tak můžu z vlastní zkušenosti zaručit minimálně o 200 procent větší úspěšnost.S pozdravem UŽIVATEL mozku 
Martin Mikula

P. S. 
Vy, kteří jimi doposud nejste, existuje pouze jedna cesta, jak se jím stát:)

Poznámka: Martin absolvoval jeden z mých kurzů a aplikoval metody uvedené v mé eKnize "Superpaměť bleskově" na přípravu na zkoušky. Nejen, že se spolu s přítelkyní připravil za 3 dny na maturitu z českého jazyka a brilantně ji zvládl s absolutním vybavitelností naučeného, ale byl rovněž přijat 2 x na medicínu.

ABC jazyky, která byla původně eknihou, je nyní obohacena interaktivním prostředím, je rozsáhlá natolik (přes 130 částí), aby každému nabídla zcela unikátní a klíčové informace. Schválně odhadněte, kolik znáte postupů, jak se učit (nesmyslné biflování se rozhodně nazapočítává) a odečtěte to od 130. ABC jazyky však přináší propojení do prakticky nekonečného množství zábavných zdrojů.

Objevíte elegantní a neuvěřitelně snadná řešení. Spousta lidí si poklepe na hlavu a řekne si “Proč mě to nenapadlo dřív?“.Jenomže o úspěchu nerozhodují tušení, ale promyšlené vědění a aktivity.

Plně funkční verze je zpřístupněná po platbě. Ale zdarma je přístupný novým absolventům jazykových kurzů CETROS

Objevíte informace, které Vás pohltí.

Pohlcení je stav, do kterého se potřebujete dostat, abyste s učením pokračovali. Do tohoto stavu Vás zavedou metody zapojující nejdříve pravý mozek a teprve pak levý. Bude chtít pokračovat, budete se chtít učit, protože Vás to bude bavit.

"Dejte mi 2 hodiny a ukáži Vám jak se snadno učit."

ABC jazyky obsahuje rozsáhlé informace z mnoha let praxe psychoterapeuta, specialisty přes Neuro-lingvistické programování.

Praktické postupy využívající funkce pravého a levého mozku uvedené v ABC jazyky může v současnosti potvrdit i "tvrdá věda" a zájemce o skutečně fungující metody tak získává soubor praktických postupů o nichž současné školství bohužel takřka nic neví.

Moc děkuji. Už jsem si některé věci z ABC jazyky  
ověřila
 a vyzkoušela a učím se 
novou metodou
 slovíčka - úžasné a zábavné

S pozdravem A. Kotyzová

ABC jazyky obsahuje i úryvek z části tréninku obsaženého v kurzu Angličtina s  hypnózou pro chronické začátečníky a nemluviče.

Je zároveň volným přepisem jednodenního kurzu "Jak snadno a rychle zvládnete cizí jazyky" který ve vzdělávacích agenturách pro které přednáším stojí Kč až 5 000,- 

Vy však můžete mít kurz v elektronické podobě na světově nejmodernější internetové platformě již za mnohem méně.

Za ABC jazyk nezaplatíte ani polovinu 2 500,- a to přesto, že obsahuje materiály, zkušenosti, které jsem vyhledával a testoval v průběhu 10 let. Vy nepotřebujete ani 10 hodin na podrobné prozkoumání a pochopení toho co se před Vámi otevírá. 

Nezaplatíte ani 1 600,- korun, přestože zdroje, které se před Vámi otevřou, Vám nabídnou jednotlivé postupy, za které si jinde účtují od Kč 2 000,- výše a navíc většinu  z nich neznají. 

Získáte nejrozsáhlejší (stále se rozšiřující) okamžitě v praxi použitelný komplex o učení jazyků, který kdy byl napsán.


A na to se klidně vsadím

Představte si, že navždy máte stále se rozšiřující zdroj informací, triků a počítačových programů, které jsou již součástí ceny. Neplatíte nic navíc.

 Přidán počítačový program 
na neuvěřitelně snadné porozumění
 

gramatice a souvislostem 
pro libovolný cizí jazyk či studijní obor

Tento jednoduchý program zvládne ovládat během 60 vteřin
i Vaše babička či dědeček. 
A kdo kromě učitelů před těmito možnostmi bude stát 
s otevřenou pusou? 

Dokonce i na špičkových světových univerzitách 
mohou studenti litovat, že tuto ABC jazyky neměli.

Aktuálně ji můžete získat již za cca 25% původní cenyJen v ceně 4-5 hodin běžného jazykového kurzu získáte průvodce chytrými strategiemi, které Vám ušetří i stovky hodin hloupého biflování převzatého z amatérismu školní výuky, která nerespektuje základní funkce mozku a paměti. Navíc nic nezapomenete, vše je Vám kdykoliv k dispozici.

Jakmile ABC jazyky začnete používat, tak začnete zjišťovat jakou ohromnou hodnotu má.

Nemusíte přemýšlet o tom, že během pár desítek minut budete moci používat rozsáhlé, avšak dokonale propojené a snadno použitelné materiály (například zmíněný počítačový program) v násobcích ceny ABC jazyky, protože za pár dní jejího používání si uvědomíte, jak je učení podle uvedených metod snadné a zábavné.

Objednávka - klikněte ZDE

100% Garance

Na ABC jazyky poskytujeme 30 denní  záruku 100% spokojenosti. Jsme si jistí naprostou unikátností
v ABC jazyky uvedeném, jsme si jistí mnohonásobně vyšší účinností než poskytují jakékoli metody a to kdekoli na světě. Naše přesvědčení se opírá nejen o výsledky našich kurzů Angličtina s hypnózou CETROS, ale i o zkušenosti ze světa a analýzy výukových postupů používaných nejznámějšími jazykovými školami a přístupy.
V případě, že nebudete spokojeni, tak Vám vrátíme plnou cenu.

Hodně úspěchu přeje 
Libor Činka 
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek

Varování:
Používání postupů z ABC jazyky může vést k takové chuti studovat, že může dojít až k závislosti na učení cizího jazyka! Autor nepřebírá žádnou odpovědnost za hodiny strávené nalepením na počítačovou obrazovku či do studijních materiálů. 

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More