Hypno motivace

hypno motivace > Hypnoza

Stáhněte si níže 24 minutovou MP3 verzi z videozáznamu půldenního setkání účastníků Tvůrce Osudu Živě. 

Motivace

Myslete chvíli avšak intenzivně na to, co byste chtěli dokázat. Udělejte si pohodlí v klidné místnosti, vypněte si mobilní telefon. 

Stejně jako se potřebujete soustředit na film, stejně jako se potřebujete ponořit do vnímání toho, co nabízí děj, stejně jako si potřebujete vytvořit klid na naslouchání hudbě, abyste si ji mohli plně vychutnat, podobně i zde nejvíce získáte, když si to dovolíte při tomto hypnotickém sezení. 

Můžete začít relaxovat při poslechu v sedě a pohledu do dálky, předtím, než si zavřete oči, anebo si je můžete pro urychlení zavřít nyní. 

Provázet Vás bude hypnoterapeut Libor Činka. 

>>> TO live trans <<<

HYPNO tický trans-port do budoucnosti

1. Hypnóza není spánek, ale stav podobný prožitku, kdy usínáte, víte, že nespíte, ale jste kousíček pod hranicí vědomí. Mohli byste si tak říci: Nespím, ale už to není čisté bdění, Hranice s vnějším světem se začínají rozmazávat. 

2. Hypnóza neznamená amnezii, tedy zapomenutí a nepamatování si toho co bylo řečeno, toho, co se dělo. Amnezie může, ale nemusí být přítomná. 

3. Tréninkem vstupování do hypnózy začnete více vnímat potřeby Vašeho podvědomí a budete s nimi moci vytvářet větší a větší soulad, Postupně tak budete moci být v souladu vědomí a podvědomí. Pak teprve budou moci probíhat synergické děje díky propojení sil vědomí a podvědomí. 

4. Díky hypnoze (a synergii všech částí) tak bude možné maximalizovat sjednocení motivace a oproti laickým názorům tak ve skutečnosti přináší hypnóza více kontroly do života. Hypnoza přináší harmonii a více možností do jakékoli oblasti. 

5. Hypno motivace je oblíbená zejména mezi sportovci, kteří si jsou vědomi důležitosti vyváženosti fyzické a psychické přípravy. 

6. Podobně jako sportovci i moudří lidé vědí, že je potřeba trénink porozumění drobným nuancím prožívání těla. Hypnotický efekt tak i nových uživatelů může nastat až po opakovaných poslěších. Jde zkrátka o jinou situaci, než když sedíte  tváří v tvář hypnoterapeutovi, který Vám pečlivě naslouchá, ladí se na oblast, s kterou jste přišli, a připravuje vše pro akcelerovaný průběh a to, aby váš život mohl být naplněný v co nejkratším čase. (Informace o tom, jak se chová profesionál v oblasti hypnózy najdete na www.hypnouspech.com/kvalita-hypnoterapeuta.html 

Pro optimální účinek doporučuji využívat nahrávku pouze tehdy, vytvořili jste si klidný čas a jste-li skutečně stoprocentně odhodláni využít možností hypnotického transu pro úspěch. 

Moudré je odložit jakákoli očekávání o tom, co je to hypnóza načerpaní z televize a filmů. Ty nejsou objektivní, podobně jako je málokdy objektivní cokoli filmového ve vztahu k reálnému životu. Jakkoli je seriál mentalista pravděpodobně nejobjektivněji informující o možnostech hypnózy, tak i tam vše probíhá zrychleně oproti reálným zkušenostem- Zhypnotizovat člověka a dovést ho k využívání maximálního potenciálu je několikanásobně delší, nicméně stále mnohonásobně kratší než  je možné bdělými psychologickými postupy. 

Dále  je důležité vyhradit si opravdu klidný čas na cca 27 minut ( jak jste si asi všimli, tak  je tam  tří minutová rezerva na klidný posez a zabezpečení si pohody.

Velmi doporučuji pouze pozici v sedě (bez překřížení a bez dotyku levé a pravé části - chodidla na zemi a ruce volně položené na nohách) v klidném a tichém prostředí. Pozice v leže  podporuje usnutí a to není žádoucí, protože by se tím mohl i značně snížit účinek. Tedy je důležité vypnout zvonění a veškeré notifikace na mobilním telefonu a dalších přístrojích, tabletech, počítači. 

anglictina-kurz-300x300.gif

hypno motivace > Hypnoza


banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More