Hypno Triumf

Nový program vytvořený na základě 20. let zkušeností v oblasti osobního rozvoje, hypnoterapeutem Liborem Činkou je k dispozici všem, kteří chtějí jít za úspěchem. Je pro všechny, kteří se chtějí stát osobnostmi budoucnosti.

Program Hypno Triumf obsahuje speciální MP3 využívající nejmodernější psychologické poznatky pro dosahování cílů z oblasti Neuro-lingvistického programování a Ericksonovské konverzační hypnotické komunikace. 

Děkuji za zaslání nahrávky Hypno Triumf. Je strhující, dynamická, jasná. Je velmi inspirativní, takový hypno-energy drink pro ty, co chtějí nastartovat svou změnu. 
Ještě jednou děkuji! 
Jana H. 

Pri počúvaní som prežíval veľmi príjemné pocity nadšenia, odhodlania a vnútornej sily. Prechádzal som sa vo svojej vízii a citil som, že som tam, ako keby to bola skutočnosť. Po skončení nahrávky som sa plný elánu pustil doplnenia svojej vizie. Okamžite zmizli pochybnosti o tom, či to, na čom pracujem, je dosť dobré. Náhrávku som počúval, keď som sa vrátil z práce. Cítil som sa trochu fyzicky unavený, no po vypočutí nahrávky, únava opadla. Tá nahrávka je fantastická pomôcka. Niekedy je trochu náročné si nájsť čas a meditovať, ale s touto nahrávkou to bude hračka. Cítim sa pri jej počúvaní veľmi príjemne. 
Ďakujem Rastislav Ilčík 

Komentář autora Libora Činky: 
Je mnoho důvodů, proč nahrávka takto působí, 
jeden z nich má speciální působnost na muže
.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Hypno Triumf je odlišný od čehokoli, s čím jste se mohli setkat 

jak u nás tak i v zahraničí.

 • Dosahujte libovolných cílů
 • Překonávejte snadno překážky
 • Nechejte odplynout deprese
 • Osvoboďte se od zlozvyků např. cigaret, přejídání...
 • Aktivujte mysl
 • Upgradujte svůj mozek o nejúspěšnější programy
 • Staňte se osobností budoucnosti

To a mnohem více přináší Triumf.

Jak HYPNO TRIUMF získáte?

Program v minulosti určený jako bonus pouze pro vybrané klienty najdete v  eshopu CETROS.

POZOR! Program je povoleno poslouchat pouze na klidném místě v sedě a nejlépe se zavřenýma očima. Je důležité nastavit si hlasitost na příjemný poslech nejlépe ze sluchátek. Zákaz poslechu při řízení vozidel, práci s elektrickými nástroji či práci ve výškách. 

Libore, Váš Hypno Triumf je skvělý. Již nějakou dobu se mi potvrzuje jednoduchá pravda, kterou hlásal Budha: “Myšlenky, které máme dnes, určují naši budoucnost.” Děkuji za Vašeho úžasného pomocníka na mé cestě změny myšlení. S úctu a vděkem Karla 

Úžasné :), človek by neveril, že jedna empétrojka, dokáže dodať toľko energie a takú sústredenosť. Hypno Triumf som potreboval ako soľ. Rozbieham podnikanie popri práci a je to dosť náročné. Hlavne keď všetku energiu vyčerpám v práci a potom doma už nič nedokážem urobiť, keď som taký unavený. S Hypno Triumfom vidím svoju skvelú budúcnosť oveľa skôr a reálnejšie :). Rozhodne odporúčam všetkým, ktorý sa chcú maximálne sústrediť na svoje ciele. 
Ďakujem! 
M. Božík


Poslední dobou jsem měla pocit osobní stagnace. 
Hledala jsem, a učitel přišel. Děkuji za nový impuls 
pro další osobní rozvoj. 

Božena Dolejská 

Chcem veľmi pekne poďakovať za Hypno Triumf. 
Už prvé počúvanie mi pomohlo uvedomiť si opakované chyby, ktoré ma brzdia a verím, že opakované 
počúvanie mi pomôže nasmerovať sa tým správnym smerom. Ďakujem ešte raz za túto príležitosť. 
L. Oravcová 

Libore, výborná nahrávka. Sice jsem si z tvých e-knih vypsal podobné důležité body, ale pokud thank you poznámky člověk prolítává moc rychle, není to ono. Nahrávka člověka donutí zpomalit tempo a více se soustředit, a to je důležité. Já osobně bych tuto nahrávku doporučil povinně pouštět dětem už od 1. třídy základní školy. Něco jako "povinnou četbu", nebo spíš povinný poslech. Vřele doporučuji každému, kdo chce zlepšit kvalitu svého života. A nemusí to být jen o penězích, ale celkově o pozitivním přístupu k životu. Díky za tuto nahrávku. 
Jiří Novotný

Chci Hypno Triumf

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More