Hypnóza a produktivita

Sportovní využžití - hypnóza a mentální trénink

08. 2002 Brankář hokejistů Pittsburghu Penguins Johan Hedberg podstoupil hypnózu, která mu měla pomoci zlepššit psychickou odolnost. Devětadvacetiletý ŠŠvéd absolvoval ve své vlasti u sportovního psychologa zatím dvě sezení, která zahrnovala i třicetiminutovou hypnózu. Hedbergovi se totiž v závěru minulé sezony nedařilo. Tučňáci nevyhráli v deseti zápasech NHL v řadě a šŠvédský gólman často ztrácel trpělivost.

"Myslím, žže právě hypnóza mi pomáhá zkrotit emoce. ZvlṚť na mém postu musíte být absolutně soustředěný," řekl v rozhovoru pro agenturu AP Hedberg, který vedle sezení s psychologem v letní přestávce dvakrát denně trénuje na ledě. 

Hlavním Hedbergovým úkolem před zahájením nové sezóny je zapomenout na neúspěchy z konce minulého ročníku. "Není jednoduché hodit za hlavu takovou sérii porᾞek, byl to nejhoršší měsíc mé hokejové kariéry. Teď se ale přes to musím přenést a nastoupit v plné síle do nového ročníku," uvedl brankář.

Zdroj: iDnes.cz

Reakce na spolupráci s hypnoterapeutem Liborem Činkou

"V hypnotické spolupráci jsme mohli začít překonávat dřívější bariéry. Hypnóza se nedá vnutit, je s ní možné pomoci jen tomu, kdo na sobě chce pracovat, a to je důležitá charakteristika vítězů nejen ve sportu. I já proto děkuji Fukimu i všem dalším sportovcům, za jejich vstřícnost k práci na psychice." 

Libor Činka

Jsem hokejista co se chtěl dostat na sportovní školu. Přijímačky už mám za sebou na školu mě přijali, myslím vcelku s dobrým výsledkem, jak ve studijních, tak sportovních testech. Byl jsem 12 ze 42 uchazečů. A teď bych Vám chtěl poděkovat, protože práce kterou děláte, to je vážně něco neuvěřitelného. Dříve jsem se bál neúspěchu a moc jsem si nevěřil. Teď díky Vám vím, že chyby vlastně nejsou. Naučil jste mě hodně užitečných věcí díky kterým se zlepšuji jak ve sportu tak i ve škole.

A když jsem viděl jaký to má efekt, tak jsem se začal vzdělávat dále. 

S pozdravem 
Marek Halamka

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More