Internet marketing

Internet je zřejmě jednou z nejdůležitějších možností jak se zviditelnit ať už děláte cokoliv. Navíc je to cesta, jak za málo peněz získat jejich násobky. Bohužel nevědomost anebo vypočítavost "odborníků" v marketingu a reklamě stojí většinu lidí a firem násobky toho, co by mělo a to zejména při "kvalitě" odborných služeb. Chcete-li vědět, jak být vidět za peníze, které si může dovolit každý ať už nabízíte jen sebe a své služby od počítače z domova či potřebujete vylepšit marketing celé firmy, podívejte se sem. Je to kanadský systém, který raketově změnil moje trochu strádající podnikání. Ano, je to anglicky, ale jde o jeden ze světově nejpropracovanějších systému "vše v jednom". Navíc jakkoli jsem se učil od světových es jako Ryan Deiss, Frank Kern, Andy Jenkins...a zaplatil desítky tisíc dolarů,  tak níže uvedenýje skvělý systém. Popravdě pro dominování na internetovém trhu neznám lepší. 

Co je nejdůležitější?

Nejdůležitější je abyste byli vidět. Potřebujete mít špičkově zabezpečeno, že budete vidět. Potřebujete nad tím mít absolutní kontrolu. Potřebujete vědět, na jaké stránky se lidé dívají, a kdo to jsou ti lidé. Také je potřebujete moci oslovovat a nabízet jim to, co si v hloubi mysli přejí. Potřebujete v reálném čase třeba každou hodinu vidět, kdo se dívá na vaše stránky a zajímá se o konkrétní věci. Potřebujete být úspěšní s minimem finančních vkladů. A to se může snadno stát.

Nejdříve si dejte pozor na úspěšné reklamní a marketingové odborníky. Proč jsou úspěšní? Podle mých zkušeností zejména proto, že dokáží zmást laiky a buďto je dlouhodobě rafinovaně obírat o peníze anebo je o ně obrat rychle a pochopitelně se ani neomluvit za přecenění své odbornosti. Získávají tak spousty peněz a oni tedy jsou opravdu úspěšní ve svém marketingu vůči vám.

100% poctivý systém, jak může vydělávat i člověk bez maturity více než většina absolventů vysokých škol - klikněte na Jak Vydělat Peníze.

Můžete nabízet váš geniální produkt, službu nebo myšlenky, ale když nejste vidět, tak jste jen jako knížka zasunutá mezi desetitisíci knih v jednom z mnoha desetitisíců knihkupectví. Možná je velmi krásná a poutavá, jako byly moje dřívější stránky. Možná jste byli nadšení s jejich vzhledu, ale podobně jako já jste netušili, že kód ve stránkách je špatně nadefinován a tak se nikdy nedostanete na přední místa v internetu jakýchsi prodejních pultů většiny pomyslných knihkupectví. Musíte mít zabezpečeno, že budete vidět. A hlavně nesmí vás to stát více než Vám to bude přinášet. A to zřejmě většina odborníků, kteří slibují, že se o to postarají neumí.

Nevěříte? Dobrá budu konkrétní. O tom, že bannery již dávno mají účinnost blížící se nikoliv procentům ale jejich setinám snad není potřeba psát, to se hodí pro gigantické společnosti na budování povědomí. Rovněž oslovování spamem nebudu podporovat, to se vymstí mnoha způsoby.

Jak na internet marketing? Raději ne s českými odborníky. 

Jedna velká marketingová firma, uvedená v mnoha knihách o internetové reklamě, mi nabídla rozesílání e-mailů s vysokou účinností. Rozhodl jsem se prozřetelně nejdříve provést testování na 2000 e-mailech. Po rozeslání reklamy v které jsem si sám zajistil měření přístupů na stránku se svým produktem (oni mi to ani nenabídli a jak jsem později zjistil věděli proč) neměla jejich akce ani dvacetinu proklamované účinnosti. Celková návštěvnost byla 4 přístupy. Marketingový úspěch by mi při využití jejich plné nabídky mohl přinést tedy 80 přístupů za Kč 12 000,- .

Raději jsem po mnoha měsících vyčerpávajícího experimentování a hledání "podlehl" reklamě ze zahraničí a investoval v dolarech. Zkušenosti z venku jsou opravdu asi o 10 let vypilovanější a tak se účinek softwaru na zajišťování viditelnosti dostavil přesně podle návodů. Asi proto, že slibují spokojenost nebo vrácení peněz, tak opravdu zákazníky neklamají, ale naopak. Nemohou si to totiž dovolit a navíc dobře vědí, že jejich služby budou žádané. Pokud tedy potřebujete být vidět a nechcete platit za něco co vidíte jen v tabulkách úspěšnosti a nikoliv na zvyšujícím se kontě, tak se odklikněte k úspěchu. Pokud chcete jednou zaplatit, mít kontrolu nad tím, co si kontrolujete snadno a zcela absolutně sami a navíc dále jen sledujete vaše rostoucí konto, tak se inspirujte zde.

Jak zajistit, aby našli Vás a ne konkurenci?

I když si přečtete pár knih o reklamě a marketingu na internetu, tak jako já zjistíte, že většina dosavadních znalostí, které jste mohli získat, už prakticky nefunguje, anebo razantně ztrácí účinnost. Můžete zaplatit hodně za stránky, jejich umisťování, bannery či emailovou reklamu. Také nad tím strávíte mnoho času a efekt bývá tak malý, že by bylo lepší to vůbec nepodnikat. Je totiž příliš mnoho faktorů, na které potřebujete mnoho softwaru a lidí a ...

Anebo to můžete udělat pomocí programu SBI!, který se opravdu o vše podstatné postará. 

 • 51% stránek vytvořených pomocí SBI! patří mezi 6%nejpopulárnějších stránek na internetu
 • 30% patří mezi 3% nejvyhledávanějších
 • 17% patří mezi 2% nejvyhledávanějších


Klikněte a budete stále nad konkurencí.

Mimochodem, už Vám byl ochoten někdo vrátit peníze, když nebudete třeba po půl roce spokojeni se stránkami a účinností reklamy? I takové jsou záruky Solo Build It. 

Efekt pro mne osobně je ve zviditelnění, které svým efektem překonalo jakékoli jiné snahy, což mi umožnilo a nadále umožňuje překonávat i velké firmy. 

P.S. 
Ukázal jsem, jen tak pro zajímavost, teď již můj software a jeho funkci v chodu svému známému, řediteli marketingu jedné významné firmy. Obávám se, že po jeho uznání a komentářích k výkonům lidí z marketingu může nastat propouštění, protože jeden software dokáže nahradit i celou řadu lidí.

Další můj kolega - ředitel jazykové školy si posteskl kolik platí peněz za neprůhledné aktivity reklamní firmy a rozhodnul se investovat raději malou část ceny, kterou dával za reklamní služby, raději do programu, který si může plně kontrolovat sám a sám rozhodovat o tom, co se bude dít.


banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More