Jak anglicky číst, rychle si překládat a rozumět

od Jaroslav
(Ostrava)

Dobrý den, jsem již v důchodovém věku, takže učit se Angličtinu pro konverzaci atd. pro mne nemá žádný význam, protože pracovat do zahraničí určitě už nepůjdu a pro dovolenou to nestojí zato. Nicméně pohybují se na internetu, kde je spousta informací především v Angličtině, ať již přímo na webu, nebo také odkazy na anglicky psanou literaturu. Také manuály k většině nyní prodávaných přístrojů IT je v Angličtině a často bez překladu do Češtiny.

Takže bych velmi uvítal kurz, učebnici, nebo radu, jak získat dovednost rychle se v textech orientovat, respektive si texty co nejefektivněji přeložit pro vlastní použití. Strojové překladače samozřejmě mám, ale překlad z nich je velmi obecný a často zcela zavádějící, zejména u odbornějších textu, návodu atd.

Dobrý den, pane Jaroslave,
nejefektivnější získání znalosti i pro Vaší potřebu můžete pomoci systému Magická angličtina Extra. Jakmile se zaměříte na odhalení optimální formy na:


optimální forma textů pro lidský mozektak pochopíte, proč většina lidí již během chvilky pochopí výhody MAE. Nemluvě o zkušenosti o ohromujícím porozumění toho, co jim předtím roky nebylo zřejmé. V MAE nejde jen o to, kolik je použito hlasů a o systém opakování, ale zejména o bohatost textu a frekvenci klíčových vazeb nutných pro porozumění. Texty jsou připravené tak, aby prakticky "implantovaly" znalost psané i mluvené angličtiny do mozku kohokoli a to nezávislé na vzdělání, věku a předchozích zkušenostech. MAE obsahuje velmi rozsáhlou slovní zásobu vhodnou i pro rychlý rozvoj schopnosti číst vizuálně - tedy bez nutnosti zabývat se nácvikem výslovnosti. Přesto doporučuji ve fázi tzv. DOUBLE trochu vyslovovat a to pro lepší zapamatování. Navíc doprovodný bonusový materiál, která jen u mne jako autora MAE můžete zdarma ( ABC jazyky zdarma namísto ceny přes 1200,-Kč) získat Vám pomůže k naplnění Vašich přání lépe než cokoli jiného. Nácvik překládání, který patří mezi jeden z mnoha světových unikátů použitých v MAE, Vám umožní co nejefektivnější překlady pro vlastní použití.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překážžek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More