Jak se hubne hlavou

Ano, hlavou. Bez hlavy - respektive zapojení skutečného myšlení těžko může vzniknout smysluplný výsledek. Ostatně znáte výrok: Vrhli se do toho bezhlavě. Jenomže bezhlavě nelze vítězit dlouhodobě a bez velkých ztrát.

Čtěte dále a pokud opravdu chcete dosáhnout postavy snů, tak se zúčastněte výzkumu viz níže.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Prozradím Vám, s čím pracuji ve své praxi psychoterapeuta, kouče a zejména hypnoterapeuta.

To, co zejména potřebujete, je mít podporu i poté, co vstanete z hypnotizačního křesla. Mám sice radost, když mi klientka vypráví, že při nákupech zapomenula chodit mezi regály s čokoládou, ale prodlouhodobý výsledek je potřeba zapojit více prvků.

Potřebujete jednak vnitřní zdroje jako nastavení mysli, ale i zdroje vnější. Jedno bez druhého prostě fungovat maximálně efektivně nemůže.

Potřebujete mít plán - mapu postupu a to zejména z toho důvodu, že přijdou bouře a vy budete moci kormidlovat k cíli jen tehdy, když se budete moci zorientovat. V mysli potřebujete mít kompas 
a k dispozici potřebujete mít mapu a samozřejmě správné zásoby na cestu, včetně znalostí, jak se plavit k cíli. Budete potřebovat vitaminy, abyste v průběhu plavby neonemocněli, protože nebudete moci kdykoli rychle připlout do přístavu zásobeného tím co potřebujete pro zdraví. Vaše tělo je složené z buněk a orgánů a ty si můžete představit jako posádku. Ta bude zdravá a bude fungovat jen tehdy, když jí dáte to co potřebuje pro fungování.

Potřebujete mít možnost díky plánu měřit, kolik jste již upluli na cestě k cíli. Potřebujete mít přehled přes zdroje, zásoby, harmonogram toho co se děje kdy s celou posádkou a moci to korigovat. Protože plavba probíhá v náročných podmínkách, potřebujete mít možnost zajistit pohodu a klid beze stresu, který by vedl k chybám a ztrátám. Klíčové je mít k dispozici profesionální posádku, respektive vedení. Potřebujete to řídit - manažovat profesionálně, protože amatérismus by mohl vést nejen k špatnému naložení a následně nebezpečí zranění poté, co byste byli v rukách například jistého italského kapitána, který svým manévrem nejen zničil milióny, ale i nejtěžší ztráty na životech.

Ty z Vás, kteří jste již v minulosti vyvinuli snahu zhubnout, prosím
o zodpovězení jednoduchých otázek, což mi umožní pomoci Vám tím nejefektivnějším způsobem. Vyplněním budete moci získat mou podporu kouče, hypnoterapeuta a specialisty na dosahování nadstandardních výsledků.

Nevím, jak Vás překvapí, že některé otázky se budou ptát na to. co jste nečekali

Výzkum

Jak se hubne hlavou

Please enter the word that you see below.

  

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More