Jak vydělávat peníze při odesílání emailů

od Libor Činka
(Praha)

Jak vydělávat peníze při odesílání emailů s affiliate odkazy

Jak vydělávat peníze při odesílání emailů s affiliate odkazy

Jak vydělávat peníze pomocí každého emailu, který odesíláte?

Skutečně vydělávat bez jakéhokoli vkladu peněz, a navíc s pomocí běžného emailu, takové vydělávání je možné díky partnerskému programu. 

Přestože v ČR existují již delší dobu partnerské programy, tak většinou nabízí jen malá procenta ze zisku. Proto se doposud prakticky nevyplatilo se jimi zabývat, a to přestože jste neinvestovali peníze, ale "jen čas". Poměr investice a zisk totiž býval malý. V Česku se však od začátku roku 2012 objevilo několik affiliate programů nabízejících i více než 20% z ceny zboží, avšak akce probíhaly krátkodobě a proto mnoha zájemcům se v krátké době několika týdnů nepodařilo informovat dost zájemců. Prostřednictví Facebooku či emailu sice stačí zaslat tzv. partnerský link pro šanci vydělat. V praxi to funguje pouze, pokud máte znalosti jak správně takové produkty propagovat.

Existují však efektivní strategie, jak jen pár po pár minutách denně s vhodným způsobem prezentování dosáhnout příjemných zisků.


Kontinuální affiliate program, který umožňuje vydělávat i 30% z elektronických produktů najdete na eshopu CETROS, s.r.o.

Když si uvědomíte, že jednoduchou vhodně dávkovanou e-zmínkou o produktech v ceně i tisíců korun, si můžete vydělat krásné provize, tak to snadno může být vedlejší výdělek třeba tisíce korun měsíčně.

Je tu však jedno důležité varování. 
V affiliate programu CETROS, stejně jako v každém poctivém podnikání platí naprostý zákaz 5pamu. Je dovoleno zasílat informace jen na kontakty, s kterými běžně komunikujete. Rovněž je zakázáno obtěžování na Facebooku, Google + a jiných sociálních sítích. 

Když však například na Facebooku zašlete asi 2 zprávy, informace vztahující se k partnerskému programu z 10 jiných jako třeba odkazů na videa na youtube.com nebo na vtipy, tak budete moci zvyšovat Váš příjem přirozeně a snadno. Takže, pokud týdně pošlete 10 zpráv, tak 1 - 2 pošlete s partnerským linkem vzniklým registrací do affiliate programu CETROS, s.r.o..Jednoduchý trik, který během pár minut můžete začít využívat

Pokaždé, když posíláte e-mail, tak pod Váš podpis uveďte dodatek
P. S.
Řešení problému s ..... najdete na www.VasAffiliateLink 
a máte-li zkušenost s produktem, tak ji tam dopište. Navíc se to dá automatizovat v emailovém programu, který používáte a vytvořit takovýto podpis, který se automaticky připojí ke každému e-mailiu, který odesíláte. Tak můžete doslova automatizovat vydělávání. 


Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překážžek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More