logo for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com
 
leftimage-3col for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com

Home > leak videa skromneho milionare

Leak a zatykač na skromného milionáře

Kdybychom žili na Divokém západě, tak by se na všech rozích,
v barech (nyní však i v čekárnách MHD) a na vývěsních tabulích, objevily plakáty WANTED vyhlašující odměnu za dopadení pana D. K.

Výstřední a skromný multimilionář D. K. se totiž dopustil
leaku - úniku cenných informací na kterých vydělává jen malá skupinka lidí. Žárlivě střežené tajemství se dostalo na svět. A jak to tak bývá, proti opatření na sebe nenechala dlouho čekat. Snahy diskreditovat D. K. (mimo jiné autora knihy, v které již odhalil část tajemství), který se rozhodl šíření kriticky ziskových informací podpořit i pomocí videí, se pochopitelně již vyskytly.

Již prvním videem, které navíc pojmenoval 7 tajemství… prozrazuje informace, které více než 99% lidí chybí k tomu, aby mohli vydělávat díky banálně jednoduchým principům. D. K. tak navazuje na svůj březnový útok z loňského roku, kdy inspiroval 35.000 podnikatelů
a letos přiostřuje. S dalšími důkazy, které vynáší na povrch a na oči veřejnosti může dojít k otřesu ve společnosti, která trpí rostoucí nezaměstnaností a propouštěním zaměstnanců v rámci firemních úspor.

Díky D. K. hrozí nejenom pokles nezaměstnanosti, ba dokonce zvýšení počtu schopných podnikatelů, včetně zvýšení počtu milionářů. Ostatně již poslední aktivity D. K. podpořil další multimilionář R. J. (zde se dopustím leaku já a prozradím, že jde o R. J. známého oblibou
v žlutých autobusech a vlacích)

Existuje skupina milionářů, kteří se rozhodli vymítit chudobu tím,
že jako lék prozradí to, co se neučí na žádné podnikatelské škole.
Jdou na to rafinovaně prostřednictvím video instruktáží Z DAR MA.

Ty lze najít prostřednictvím Kalendáře milionáře na:

STOP, raději tam neklikejte.

Pokud jste se totiž předčasně radovali s představou, že využijete prozrazení multimilionáře a zbohatnete díky jednoduchým postupům, tak zabrzděte a myslete dopředu.

Nejde totiž o to, že každý, kdo důsledně dodržel prozrazené postupy, tak na tom vydělal kupodivu poctivě. Jde o to, že s příchodem nového prezidenta dojde k situaci, která se již stala ve Francii.

Byli byste hloupí, kdybyste začali vydělávat mnoho peněz, když byste mohli dopadnout jako Depardieu a museli státu vrátit většinu z toho, co jste vydělali kvůli milionářské dani. Za takové problémy Vám pár desítek tisíc, které by zbyly po odečtení daní, rozhodně nestojí.

Doporučuji Vám tedy nedívat se na prozrazení zisku, a vyhnout se milionářským problémům, když je velmi pravděpodobné, že Vám stát více vezme, než dá. Než se zabývat tím, jak využít know-how a i-technologie od D. K. myslete na to, že by Vámi známí opovrhovali, kdybyste se odlišili a dostali se mezi smečku zbohatlíků. (Co na tom, že možná sotva vyžijete z důchodu. )

Raději proto známé informujte o tom, že je nevhodné jakkoli se zabývat sledováním informací na webu o D.K.

www.jak-vydelat-penize.com/kalendar.html

protože je jisté, že po něm a jeho příznivcích jdou mocné skupiny, jejichž snahou je zabránit nekontrolovatelnému klonování dalších narušitelů pořádku.

Hodně úspěchu Vám přeje

Libor Činka
specialista na vnitřní i vnější bohatství

P. S.
Jedinou šancí jak využít videa s prozrazením, vidím v tom, rychle se vrhnout do realizace, začít si užívat bohatství a jakmile Vás budou chtít zdanit milionářskou daní, tak přemýšlejte o přesídlení do jiné země jako Depardieu.

 

Home > leak videa skromneho milionare

Zřeknutí se odpovědnosti

Nová kniha od hypnoterapeuta Libora Činky
> eShop <