Léky, zdraví, paměť a Vánoce


16. - 17. prosince 2014 (zveřejněno opět po pauze 14. prosince 2012)

Z pracovny psychoterapeuta Libora Činky

Jsou období jako vánoce, kdy farmaceutické firmy propagují různé preparáty jako dárky.

Důležité, čtěte až do konce, ušetříte nemalé peníze.

Před mnoha lety za mnou přišla jedna lékařka a požádala mne 
o pomoc. Ani ona, ani já jsme tehdy netušili, co se stane a jaké klíčové poznání z toho vyplyne.

Nikoli při studiu medicíny, ale až později jsem začal objevovat omyly 
v tomto oboru. Některé z nich vytváří mylnou iluzi pomoci. 
Jak se říká: "Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly." 

Farmaceutické firmy se předhání ve vývoji léků. Mnohé pomáhají, stále více však pomáhat přestává. 
Někdy odpovědní ví, že jejich léky mají zanedbatelnou účinnost. 
Astronomické zisky na úkor těch, kteří se nevyznají, jsou však pádným důvodem, proč prodávat zbytečné či takřka neúčinné.  

Vy se však budete moci vyznat a vyhnete se chybám, které mohou mít destruktivní vliv nejen na Vaši peněženku, ale na důležité části Vašeho života či života lidí, které máte rádi. 

Snad každý si přeje zdraví svých rodičů, a protože je těžké stále vymýšlet, co jim dát (ponožky a papuče nejsou tím pravým dárkem několikrát po sobě), tak se léky mohou stát tím, po čem člověk sáhne. 

Hojně jsou propagované ty, u kterých se mluví o tom, že prokrví mozek a zlepší paměť. Existují i reklamy propagující prokrvení v jiných partiích. 

Od příštího roku by však taková tvrzení z reklam i obalů měla vymizet, protože nejsou spolehlivě dokázána. Jsou totiž buď bílou marketingovou lží, anebo sugescí o tom, že například správné řešení intimního problému je v braní léků. Výrok...zlepšuje funkce... je navíc velmi vágní. Pokud byste se zabývali různými studiemi, tak byste zjistili, že ohromná spousta výzkumníků v medicíně má velkou slabost v urputném propagování preparátů, jejichž účinnost odhalená po přečtení třicetistránkové studie je neuvěřitelně nízká. Nejvíce mne šokovalo vítězoslavné oznámení jedné z nich o účinnosti kolem 2 procent! Ano, čtete dobře, i mne by to usadilo, kdybych již neseděl. 

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Navíc mám osobní zkušenost. Přes dlouhodobé braní preparátu s vysokou koncentraci Ginko biloby, při přípravě na paměťovou soutěž, jsem nezaznamenal vyšší účinek. Nezaregistroval jsem ani desetiprocentní zlepšení, ani pětiprocentní. 

Nevím, zda Vás zajímá, kolik stojí balení obsahující "paměťové či intimní vitamíny". I kdyby byly mnohokrát levnější, tak řešení je zcela někde jinde

Nebudu zde vypisovat své zkušenosti s klienty, kteří za mnou přišli s tím, že mají intimní problémy. Stačí jen stručný závěr. Bez výjimky jde o problémy v komunikaci, stres. 

Neexistují však léky, které člověk spolkne a druhá osoba se do něj zamiluje. A podobně neexistují preparáty, které Vám zlepší paměť o polovinu či stovky procent. 

Přesto existuje řešení s tak vysokými účinky. 

Důvod, proč jsem v minulosti uspěl na paměťových soutěžích, byl v myšlenkovém Know-How. Moje výsledky byly takové, že stovky lidí chtějí, abych je trénoval. (I trenéři paměti pro seniory, chtějí, abych je znovu a znovu školil, protože přednášky byť velmi známých lékařů, jim žádné praktické efekty nepřinesly. ) 

Jak jsem se připravoval na vstoupení do světové stovky lidí s nejvýkonnější pamětí? Jak jsem trénoval svůj mozek? Jak jsem překonal jedince s velmi vysokým IQ? 

Superpaměť 2 pro mozek, který je fit

Rozhodně jsem neluštil Sudoku či křížovky, jak propagují jako hlavní trénink mnohé časopisy a pseudo-odborníci. Ani jsem netrénoval s matematickými příklady či obrazci, jak doporučují výrobci počítačových programů a mobilních aplikací na trénink paměti. 

Použil jsem metody, které jsem podrobně prozradil v e-programu Superpaměť 2 bleskově. Ten obsahuje i tréninky, podobné těm, které se s úspěchem používají v zahraničí jako prevence demencí jako je Alzheimerova choroba. (Mimochodem, pacientka trpící mozkovou demencí si v průběhu tří sezení, kde jsem ji učil věci ze SP2, zlepšila paměť prostě díky tomu, že jsme obešli centra v mozku zasažená chorobou. ) 

Přestože jsou účinky zaručené, přestože dnes máte možnost získat Superpaměť 2 bleskově za předvánoční zvýhodněnou cenu, přesto se vyhněte kupování tohoto programu jako dárku pro ty, kteří jsou pasivní a nemají chuť se rozvíjet. Tehdy jim raději kupte léky, protože každý lék je spojen s placebo efektem, o čemž farmaceutické firmy dobře ví. Babička bude tak spokojená, že může spolknout pilulku od svých blízkých, že radost z toho, jak na ní myslíte, jí prodlouží život mnohonásobně více, než vlastní preparát.  

Možná Vás překvapí, že trénink paměti je ve skutečnosti jedním z hlavních zdrojů dlouhověkosti. Mozek, který je používán, mysl, která nezakrňuje, se dožívá vyššího věku. 

Superpaměť 2 pro mozek, který je fit

Do e-programu Superpaměť 2 však investujte jen tehdy, pokud si Vy sami chcete skvěle pamatovat. Vyhnete se zapomínání. Budete si moci pamatovat spousty údajů, jako jsou PINy, hesla, jména, úkoly k vyřízení, data a cokoli dalšího. Jsem zvědavý, jak Vás překvapí, co je možné dokázat jen hraním si a nikoli školním memorováním, které je ve skutečnosti jednou z nejhorších metod učení degenerujících vývoj lidstva. 

To je pro dnešek vše a raději si kupte nové ozdoby na stromeček, než krabičky slibující zlepšení života polykáním tabletek. 

A kdo chcete opravdu mít skvělou paměť, tak můžete využít vánoční slevy na Superpaměť 2. Pokud ji budete opravdu užívat, tak jsem si jistý, že si nejenom budete pamatovat snadno a dlouhodobě, ale zvýšíte si opravdu i sebevědomí. Jen ode dnešku od 9:00 
je 24 hodinová sleva na Superpaměť 2 bleskově. 

16.12. do 17. 12. 2014 (opakujeme po dvouleté pauze) je tu pro Vás velmi příjemná sleva na SP2 obsahující i speciální nahrávku pro podporu paměti. 

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka
psychoterapeut, kouč, 
specialista v superpaměti a zrychleném studiu a rozvoji 

P. S. 
Navíc Superpaměť 2 obsahuje nově nahrávky a tréninky, plus se můžete i ptát a získávat řešení bez jakýchkoli doplatků Superpaměť 2 pro mozek, který je fit 

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More