Home >> magic english

Magic English - Magická Angličtina
Dlouho očekávaná učební metoda má "pokračování"

"Magická angličtina Extra" je nástupkyně úspěšné Magic English

Aktuální stránky o nové MAE jsou
www.magicka-anglictina-extra.com

Jakožto autor zcela nové Magické angličtiny Extra stahuji od 29.10. 2007 starou MA z nabídky podobně jako mohou být staženy z prodeje starší typy aut.
Z hlediska obchodu se tak dopouštím chyby
a tím, že zamezuji na těchto stránkách koupi původní MA přicházím
o peníze od potenciálních kupců levnější starší MA.
Další prodejci budou MA  nabízet vedle MAE jakožto levnější variantu čímž si významně zvýší zisky. Prodej je však pro mne jakožto autora MAE (která nyní nemá celosvětovou konkurenci - viz výzva na www.magicka-anglictina-extra.com) málo významný oproti myšlence nabízet jen to, co je nejlepší.

 

Následující je již historický článek

Magic English - nová, očekávaná metoda výuky cizích jazyků je tady! V současné době mnoho českých firem spolupracuje se zahraničními partnery, a proto řada z nich vyžaduje od svých zaměstnanců aktivní znalost nejrozšířenějšího cizího jazyka, kterým je angličtina. Absolventi škol i nadále rozvíjejí své znalosti jazyků a konverzaci kvůli práci v zahraničí i u nás. Roky přibývají a řada lidí zjišťuje, že chce cestovat po světě, najít si dobrou práci nebo konverzovat s cizinci, ale důvodů, proč je důležité znát cizí řeč, je čím dál více.

Lidský mozek má vynikající schopnost se učit, jen je důležité najít správný způsob učení.

Magická Angličtina je zcela výjimečný produkt, který vychází z nejmodernějších poznatků o lidském mozku a jeho schopnostech učení. Ve skutečnosti má každý člověk přibližně stejnou schopnost naučit se ovládat cizí jazyk! Proč myslíte, že se mnoho „antitalentů“ naučí jazyk v cizině?

Důvodem je skutečnost, že se jich to týká, prožívají to na vlastní kůži a tedy stoprocentně. Stejně tak se malé děti téměř všechny bez rozdílu vždy naučí svou mateřštinu!

MAGICKÁ ANGLIČTINA Vás uvede celou Vaší bytostí do atmosféry anglického jazyka a budete mít, podobně jako v cizí zemi, možnost procítit ho všemi smysly! Pomocí kompletu MAGICKÁ ANGLIČTINA, která odhaluje tajemství paměti používaná mistry světa v Mind Olympiad, se skutečně mluvit a rozumět anglicky naučíte.

Jeho autorem je Libor Činka, přední odborník na proces učení, paměti a další příbuzné obory. Na Mind Olympiad 2001 se probojoval jen po jednoměsíčním tréninku na 67. pozici ve světové stovce nejvýkonnějších lidí soutěžících v mentálních sportech a superpaměti. S tímto kompletem MAGICKÁ ANGLIČTINA získáváte nejenom velmi snadnou a zároveň propracovanou metodu podporující zvládnutí angličtiny. Získáváte také průvodce využívání vašeho mozku, který je vytvořen na základě desetileté praxe a využívání posledních vědeckých a psychologických poznatků a metod zrychleného učení, tzv. superlearningu. Spolu s většinou lidí poznáte, že jste před sebou ještě nikdy neměli něco tak usnadňující učení angličtiny jako je Magic English.

Historická fotografie r. 2002 - MA ještě na kazetách

magic_english

Rozhovor s autorem MAGICKÉ ANGLIČTINY Liborem Činkou:

1) Čím je Magic English výjimečná oproti jiným metodám ve výuce angličtiny?

Magická Angličtina - Magic English je k mozku přátelská, texty působí na rozvoj představivosti, a tak zajišťují mnohonásobně trvanlivější zapamatování a soustředění.

Protože jde o krátké zajímavé nahrávky (5 – 12 minut), je snadné pro každého ve velmi krátké době zvládnout celý 20-ti kazetový komplet a načerpat tak znalosti, které by jinak získával i několik měsíců.

2) Proč je výuka s Magic English daleko snadnější a úspěšnější než u jiných metod učení angličtiny?

Je snadná, protože nad ní lidé nemusí složitě přemýšlet o tom kdy, co a jak opakovat. Je vypracována tak, aby zajistila paměťový přenos – vybavitelnost v různých situacích, s nimiž se lidé v cizině setkají. Nabízí cvičení pro různé učební typy lidí, různé typy inteligence. Doporučuje, jak je rozvíjet a co nejlépe využívat.

3) Jsou schopni se cizí řeč s Magic English učit i lidé, kteří se ještě s tímto jazykem nikdy nesetkali?

Ano, právě proto, že to mohou vnímat všemi smysly a různými typy inteligence, tak učení s Magic English bude snadné i pro ně. Navíc nahrávky jsou ve čtyřech rychlostech od extrémně pomalé, pomalé a běžné řeči k velmi rychlé.

4) Doporučil byste výuku s Magic English všem věkovým skupinám?

Velmi častou myšlenkou u střední a starší generace je obava, zda jsou schopni se učit a pamatovat si. Ve skutečnosti lidé nebudou mít problém se studiem a zapamatováním, když budou využívat správně svou mysl. A právě Magic English nabízí unikátní podporu, jak dosáhnout nejen jazykových cílů, ale překonat i oslabující myšlenky, které právě učení komplikují. Paměť a mozek nestárnou, jsou-li správně rozvíjeny.

(článek je uveřejněn exkluzivně se svolením časopisu 100+1 )

Další informace o souboru Magická Angličtina

Důvodem, proč se mnoho “antitalentů” naučí jazyk v cizině
není předpokládaný tlak. Důvodem je skutečnost, že se jich to TÝKÁ - PROŽÍVAJÍ TO NA VLASTNÍ KَI a tedy VŠEMI SMYSLY. A právě s tímto kompletem Magic English - ME získáváte nejenom velmi snadnou a zároveň propracovanou metodu podporující zvládnutí angličtiny.

Získáváte také průvodce využívání Vašeho mozku, který je vytvořen na základě desetileté praxe a využívání posledních vědeckých a psychologických poznatků a metod zrychleného učení. Spolu s většinou lidí poznáte, že jste před sebou ještě nikdy neměli něco tak usnadňujícího učení angličtiny jako je Magická Angličtina.

Proč je tato metoda tak snadná a překvapivá?

· Chytrý postup s ME zabezpečí, že se bude učit i Vaše podvědomí, zatímco se třeba budete dívat na TV. Zapomenete na nekonečně dlouhé a nudné biflování.

· Kombinací progresivních postupů se můžete naučit stovky slov již během 2-3 týdnů.

· Zajišťuje soustředění tím, že odstraňuje rozptylování spojené s vyhledáváním slov listováním ve slovníku, protože obsahuje interlineární překlad.

· Odhaluje tajemství paměti používaná mistry světa v Mind Olympiad.

· Umožňuje každému dosáhnout cíle opravdu snadného zapamatování a rozpomínání.

· Magická Angličtina je příjemná, protože Vám může zabrat jen 15 minut zajímavého studia denně. S ME zapomenete na představu, že učení bylo obtížné!

Lidé si často pamatují to, co viděli v kině, lépe než jen to, co četli.
A tak podobně jako si snadno a déle pamatují o čem si popovídali s přáteli, tak podobně snadno budete získávat schopnost porozumět a mluvit anglicky.
Namísto gramatiky a nezáživného učení slovíček budete prožívat zajímavý děj.

Co také tato metoda řeší?

Jak se motivovat a jak si motivaci udržet a opravdu se naučit.
Jak si najít čas.
Jak si pamatovat dlouhodobě bez šprtání.
Jak rozumět rychlé palbě anglických slov.
Jak ušetřit, protože zapamatování u běžných metod zajišťuje přenos jen 4-7 slovíček za hodinu do dlouhodobé paměti což při cenách běžných kurzů znamená i desítky korun za jedno slovíčko.

Tento komplet je první svého druhu, který na tyto otázky opravdu odpovídá a řeší je za Vás praktickým způsobem. A také je tento kurz vhodný i pro uživatele psychowalkmanů.

Magická Angličtina je určena pro falešné začátečníky, kteří jsou odhodlaní začít zcela jinak a protože poskytuje originální a nové způsoby učení, tak pro rozvinutí angličtiny v jakémkoli stadiu samostudia.

Komplet ME obsahuje:
6 CD (původně 20 výukových audiokazet)
zcela nový typ mozku přátelské učebnice se všemi texty a interlineárním překladem
Cena celého unikátního kompletu byla Kč 3450,-

 

FAQ nejčastěji kladené otázky k ME

Slovní zásoba

Objednací formulář Magická Angličtina Extra

Důvod stažení staré MA z prodeje na autorových stránkách vi nahoře

Home >> magic english