NLP Psychologie vlivu a magie úspěchu

31. května 2008 Libor Činka

Znáte tajemství používaná lidmi s vysokým vlivem - vyjednavači, psychology, trenéry, úspěšnými zahraničními politiky a sportovci?

 • Jak znásobíte sportovní či duševní výkonnost?
 • Chcete ovládat triky, které vás dostanou z postele?
 • Chcete vědět, jak snadněji dosáhnout čehokoli?
 • Hodláte ovládat tajemství motivace druhých i sebemotivace?
 • Normální postupy, rady, diety nefungují a vy nevíte proč?
 • Toužíte po něčem, co se zdá nedostupné?
 • Rádi byste na sebe do zrcadla pohlíželi se zdravou hrdostí a věděli, že se rozvíjíte?
 • Četli jste inspirativní knihu, třeba "Tajemství" 
  (The Secret) a chcete to opravdu dokázat?
 • Potřebujete uspět v Hodině pravdy, Milionáři či jinde?
 • Nevíte, jak reagovat na ty co Vás často nechtíc zraňují?
 • Prahnete vyměnit tíhu života za lehkost bytí?
 • Rádi byste slyšeli, jak o vás druzí mluví s obdivem? 

Nevím, jak rychle si vzpomenete na další situace, v kterých byste chtěli mít více vlivu, ale vím, že jej můžete zvyšovat od teď prakticky neomezeně. 

Jak ohromné možnosti jsou vám k dispozici?

PVAMÚ obsahuje klíčové avšak jednoduché principy z oblasti psychologie vlivu - neuro-lingvistického programování. Po 7 letech zkušeností je předkládám čtenářům, kteří se chtějí vyvarovat zbytečných chyb a žít podle svých představ.

"Kdo neřídí, je řízen." 
je pravidlo, které mají úspěšní na paměti. 
Jenže jak řídit myšlenky se ptá mnoho z těch, kteří něco stále odkládají, kteří něco důležitého nedokončili. Mnozí z nich si myslí. že mají slabou vůli a netuší, že právě toto přesvědčení je brzdí. 

"Slabá vůle neexistuje, problém je v tom, že jen velmi malou část z toho kontrolujeme vědomím. Většinu toho, co dělá lidem problémy ovlivňují podvědomé programy. "

To jsem řekl i sportovní hvězdě - vicemistryni světa ve skoku o tyči Kateřině Baďurové a jejímu trenérovi Boleslavu Paterovi, když se rozhodli podpořit její výkonnost s použitím hypnózy. 

Je nutné začít rozumět podvědomí, poznat skryté zákonitosti v naší mysli a to teprve umožní řídit myšlení. 

Jakmile přečtete následující řádky, budete vědět, že jakékoliv další úspěchy jsou ve vaší moci. 

Budete rozumět, kontrolovat, zapínat, vypínat a řídit podvědomé programy u sebe. Také budete moci neviditelně upravovat myšlenky druhých. 

Moje dlouhá cesta vzniku zkratky

Když jsem se vrátil z Anglie, z jednoho z nejdražších psychologických výcviků na světě, tak jsem si říkal, že s těmi fascinujícími poznatky a metodami musím seznámit co nejvíce lidí. Během několika měsíců jsem začal aplikovat poznatky, které jsem se naučil nejdříve v oblasti psychologie a postupně v oblasti zrychleného učení jazyků. 

Abych se naučil používat jazyk vlivu v češtině, nastoupil jsem do jednoho z nejlepších psychoterapeutických výcviků u Praze. 

Kolegové a kolegyně, kteří předtím studovali psychologii na univerzitách, mne začali překvapovat obdivem, který nejdříve vyjadřovali užaslými pohledy a později už slovy. Někdy jsem sice udělal celou řadu chyb (často jsem chtěl pacienta vyléčit příliš rychle) a trochu jsem se za to 
i styděl, ale mé podvědomí v pravou chvíli spustilo cosi jako záchrannou brzdu a pak jsem najednou udělal maličkost, která původní neúspěch vynulovala, anebo dokonce zvrátila do úspěchu

Fascinující možnosti, díky neuvěřitelným maličkostem, umožňují vytěžit z minima maximum. 


Teď tyto poznatky, které mne stály přes 140 000,- Kč, předkládám  v snadno pochopitelné formě (v zjednodušení verzi), kterou jsem dolaďoval v posledních letech. 

Stovky hodin výcviku jsem kondenzoval do systém. Ta nabízí informace jak ve formě jednoduchých postupů o 3 až 9 krocích, tabulek, které kdybych měl dříve, tak jsem mnohé ušetřil, ale také rovněž ve formátu pro pravý mozek v příbězích, které se snadno prožijí třeba jako zajímavá detektivka. 

každodenní život má být zajímavý příběh plný radosti i zázraků, končící pohledem do zapadajícího slunce s vědomím krásy prožívaného.Pak si člověk zaslouží propadnout se do pohodlí peřin a i ve snu pokračovat v tkaní pestrých snů, které se začnou v dalších dnech uskutečňovat

Já to prožívám díky tomu, co jsem se naučil. Prožívám v psychoterapeutické praxi spolu s klienty jejich postupné a leckdy dramaticky rychlé probuzení do zářícího života. 


Teď tuto možnost dávám i vám. 

Kriticky důležité

Budete mnohem snadněji zvládat náročné situace. 

Některé z uvedených postupů jsou kriticky důležité v životních zlomových situacích. Lidé bez jejich znalosti mohou přijít nejen o mnoho z toho, co si vybudovali, ale 
v krajním případě i o život. Nevhodné myšlenkové postupy (vnitřní zastaralé programy) mohou znamenat ztrátu nejen mnoha peněz, vztahů, příležitostí, zdraví, ale i život.

Získáte více vlivu ve svém profesionálním životě a budete moci stoupat po žebříčku úspěchu kamkoliv budete chtít.

Více vlivu v osobním, partnerském a rodinném životě. 
I své blízké budete moci naučit způsoby myšlení, které 
i jim pomohou vyhodnocovat moudře situace, správně se rozhodovat, lépe komunikovat a dosahovat cíle

Ovládání na vysoké úrovni vám umožní recepty podobné tomu, jako když umíte v počítači vytvořit a spouštět Makra.

Flexibilita - myšlenková a komunikační pružnost je žádaným faktorem při přijímání zaměstnanců.

40 let trvající návyky ve stravování jsem změnil jen pomocí změny submodalit a představy pomocí systému MOZEK. Totéž můžete při důsledném dodržení hravého postupu - nikoliv přemáhání a nucení - využít třeba k odstranění chuti na cigarety.

Tato PVAMÚ Vám pomůže k maximální pružnosti ať už hledáte novou lepší práci anebo pracujete s lidmi.

Znalost NLP = neuro-lingvistického programování je klíčové umění nejen pro vyjednavače. Ovládnete umění diplomaticky se ptát, získávat odpovědi, neviditelně korigovat myšlení druhých, eliminovat hrozící či již vzniklé konflikty.

Naučíte se v životě používat více než 14 pravidel úspěchu. Co vám to přinese, když většina lidí nezná ani 3 z nich?


zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Jak můžete kontrolovat přes 30 tlačítek k úspěchu skrytých v podvědomí?

Naučíte se řídit své myšlenky na naprosto detailní úrovni a měnit tak myšlenkové pochody, pocity a tím jednání.  Získáte přístup k jiným než vědomým motivačním zdrojům.

Jak motivovat sebe a pak druhé? 

Už jen první bonus, který získáte "Jak se dostanete z postele" má pro mnoho lidí ohromnou cenu. Navíc je to návod aplikovatelný takřka na cokoliv! 

Představte si, že během pár dní Vás klíčové psychologické tipy katapultují na úroveň expertů v oblasti úspěchu a vlivu nezávisle na věku, vzdělání a předcházejících zkušenostech. 

Zrovna dnes jsem u známých prohlížel jednu z nejprodávanějších knížek o Psychologii. Známá se rozplývala, jak je snadno čitelná. Měla pravdu, ta kniha je na rozdíl od většiny jiných snadno čitelná, neobsahuje záplavu odborných termínů,  jenomže má vadu. Ta kniha byla zcela nepraktická. 

Ještě dnes při častém vzpomínání na výcvik v Anglii vzpomínám na vše, co mi přinesl. Zážitky, kdy jsme po snadném tréninku měnili stav psychického rozpoložení, takřka jako když se mávne kouzelnickou hůlkou.  (Tento výcvik absolvoval mimo jiné Derren Brown, který zužitkoval naučené v seriálu - Magie a manipulace mysli.) Finanční částka, které jsem zaplatil, se mi mnohonásobně vrátila a stále vrací. Mnohé z toho, co jsem si představoval v tehdejších cvičeních, se naplnilo. Vy však nepotřebujete cestovat do Anglie a učit se od es v oblasti psychologie vlivu, hypnózy, motivace. 

Můžete studovat doma nebo někde na vámi příjemném místě. Protože se nemusíme setkat, protože mne to nestojí žádný čas navíc, ani nebudu platit drahý pronájem za přednáškový sál, tréninkový prostor ani za servis, je zatím cena stanovena na dolní hranici Kč 977,- STOP nyní 5. října 2015 probíhá akce a celá Psychologie vlivu a Magie úspěchu je po tuto dobu k dispozici Z DAR MA jako bonus viz informace zaslané vybraným odběratelům emailem. 

Navíc získáte:

1. Bonus, který vám může ušetřit nejen peníze, ale i čas - 
seznam knih k tématu vlivu s mým hodnocením
. Mnoho knih, které  vyšly v překladu do češtiny je špatně přeloženo a vy se jim můžete vyhnout, anebo je číst až po získání správného základu a tak se vyhnout chybnému pochopení. Hodnocení nejvhodnějších knih v češtině vám pomůže. Ovládáte-li angličtinu,  dozvíte se o nejlepších titulech, které existují a navíc získáte přístup do nejvýznamnější světové encyklopedie vlivu v ceně 400 dolarů zdarma. 

2. Bonus - již zmíněný návod "Jak se dostanete z postele", který je univerzálně použitelný. 

3. Bonus - 100,- Kč sleva na odbornou konzultaci přímo od autora PVAMÚ, specialisty v psychologii dosahování nadstandardních úspěchů, psychoterapeuta, hypnoterapeuta, kouče. 

Máte před sebou na dosah materiál, obsahující unikátně zpracované poznatky z oblasti Neuro-lingvistického programování, které je jedním z hlavních klíčů úspěchu.

Věda potvrzuje

Článek v časopise Scientific American (2/2008) "Jak funguje mysl génia" konečně černé na bílém potvrzuje, že amatérská dřina trvající roky může být nahrazena profesionálním vedením a hlavně, že genetika,  na rozdíl od předpokladů laiků i učitelů, v úspěchu nehraje roli.

Poté, co začnete číst tento systém, se budete stávat vládci svého osudu ať už jen ve své mysli pro svou radost, tak i pro harmonii v soukromí mezi partnery a dětmi, tak v libovolné profesi. 

Protože porozumíte řeči podvědomí, skrytých významů za slovy, (kterým nerozumí do takové hloubky ani ti, kteří je vyslovují) budete řídit svoje myšlení, vliv a jednání na super-inteligentní úrovni. 


P. S. 
PVAMÚ jsem napsal poté, co jsem několik let používal to, co jsem se naučil od největších psychologických es jako je Paul McKenna, Dr. Richard Bandler a mnoha dalších. Spolu s tím, jak začnete používat zde uvedené strategie, budete používat špičkovou psychologii vlivu, která zabezpečuje vyniknutí v stále složitějším světě, kde prohrávají ti, co nevědí. Vy se budete cítit a žít jako vyhrávající menšina. 

anglictina-kurz-300x300.gif

Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More