Reference

Příběhy o realizovaném úspěchu

Reference na eknihy a kurzy Libora Činky

Jak Vydělat Peníze Hypnotické nahrávky Angličtina Zrychlené učení a jak na zkoušky Psychologie vlivu a magie úspěchu = NLP

 

Pro snadnější přehled jsou produkty označeny barevně takto: 
NLP
MP3 ÚspěchAngličtina - Magická angličtina Extra = MAE, AGB ...,
Autohypnóza pro snadné studiumZrychlené učení a jak na zkoušky, SuperpaměťJVPTajemství hypnózy pro úspěch v čemkoli, Hypnozisk

Chci Vam podekovat za e-program Hypnozisk. Je to naprosta pecka!! Po kazde kdyz si ho pustim tak na druhy den se deji doslova zazraky. Prichazeji mi napady, ale kolikrat v takovych situacích ze se divim. Take jsem mene unavena a veci ktere me drive vyvedli s miry tak me nechavaji v klidu!. Za to moc dekuji!!! Jeste jednou dekuji! Krasny den preji Melichova Zuzana 


Zrychlené učení a jak na zkoušky

Byl jsem na všem kurzu zrychleného učení (2015) a poté i na pár sezeních s Vámi. Přijímačky už mám za sebou na školu mě přijali, myslím vcelku s dobrým výsledkem, jak ve studijních, tak sportovních testech. A teď bych Vám chtěl poděkovat, protože práce kterou děláte , to je vážně něco neuvěřitelného. Nebojím se říct že jsem se díky Vám dostal na školu na kterou jsem chtěl.Dříve jsem se bál neúspěchu a moc jsem si nevěřil. Teď díky Vám vím, že chyby vlastně nejsou. Naučil jste mě hodně užitečných věcí díky kterým se zlepšuji jak ve sportu tak i ve škole. 
Marek H. (Jsem ten hokejista co se chtěl dostat na sportovní školu.)


JVP by pomohl každému

NLP a JVP jsou cenné produkty a informace, které postupně zařazuji do svého běžného života ve vztazích a také v zaměstnání i podnikání. Pomáhají mi oba při vytváření mých produktů. Z JVP pak čerpám hodně informací jak podnikat na internetu a postupně se je snažím zařadit do svého podnikání. JVP bonusové programy používám také při vytváření článků na své webové stránky. NLP a JVPmi poskytly nový pohled na věc a svět než jaké vhledy nabízí jiní. Jsou to významné zdroje, které by v lepším životě jistě pomohly každému.

Na Angličtině s Joy jsem se přestala bát hlavně promluvit v angličtině, což byl můj do té doby největší problém a tak jsem byla do té doby věčným začátečníkem. Pamatuji si jak mě na konci kurzu napadaly věty v češtině a hned na to se mi vybavily i v angličtině.

Nahrávka Úspěch mě osobně velmi pomáhá. Jsem sebevědomější a po jeho poslechu se najednou všechno co chci, daří lépe. Lidi jsou kolem milejší. Prostě najednou dostávám to, co chci.

Děkuji Vám za vaše přínosné produkty a přeji hodně úspěchů. 
Michaela Dvořáková

Hypnotické nahrávky

Od eknih k hypnóze - reference

Stáhl jsem si nejprve zdarma MP3 nahrávku Úspěch 1 s Vámi namluvenou autosugestivní nahrávkou a také Úspěch 2, kde jsou pronášeny motivační sugestivní věty s využitím levé a pravé mozkové hemisféry. Přestože uvádíte, že dnes byste to provedl mnohem lépe, jsem velice spokojen a sugestivní věty z Úspěchu 2 mi hodně "sedly" a pomohly. Protože jsem byl s těmito volně stažitelnými produkty velice spokojen, rozhodl jsem se vyzkoušet i některé ostatní.

Byl jsem i na Vaší přednášce, na jejímž podkladu vzniklo DVD s MP4 nahrávkou "Tajemství hypnózy pro úspěch v čemkoli". Byl jsem velmi spokojen a proto jsem si nedávno ono DVD zakoupil. Je tam spousta praktických rad a postupů i dvě nahrávky autohypnózy, které si rád přehrávám.

Také jsem si zakoupil MP3 Autohypnóza AHSS - autohypnóza pro snadné studium neboť jsem ve svých 32 letech začal při zaměstnání studovat vysokou školu. Přímo při učení rovněž někdy používám vaši MP3 nahrávku Alfamaturita. S obojím jsem velmi spokojen.

Pokud mi to vyjde s volnem v práci, rád bych se na jaře zúčastnil vašeho kurzu pro studenty.

Každopádně jsem s vašimi produkty, které jsem si mohl vyzkoušet, ať se jednalo o produkty zakoupené, či volně ke stažení, spokojený a často je doporučuji svým známým.

Také se moc těším na dobu, kdy Vámi prezentované učební postupy a způsob myšlení bude běžné v běžných školách všech stupňů.

Tímto Vám děkuji a přeji, ať se Vám všem řádně daří. 
Štěpán B.

Po objevení webových stránek Cetros.cz mě zaujala kniha ABC jazyky a Magická Angličtina Extra.

Postupně jsem absolvoval kurz Angličtina s hypnózou a kurz Angličtina II. s Joy. Oba kurzy mi velmi pomohly především v tom, že se nebojím mluvit anglicky, přečtu si články v časopisech související s mou prací, podívám se na film, a rozumím textům písní, u kterých se mi dříve líbila jen melodie.

Stále se vracím k MAE a některá slovíčka a celé věty mi někdy během dne přímo "naskakují" v mysli a před očima. Potěšila mě i má neteř žijící na Novém Zélandu, když mě pochválila za velké zlepšení v angličtině.

Jsem majitelem E knih: Superpaměť 1 a Superpaměť 2, ABC jazyky, MAEJak Vydělat Peníze a postupně jsem se začal zajímat i o hypnózu. Fascinuje mě, jaké možnosti hypnóza nabízí a co všechno se dá s její pomocí řešit. Absolvoval jsem několik návštěv u hypnoterapeuta Libora Činky. Zakoupil jsem knihu " Autohypnóza " a nyní pravidelně pracuji na svém zlepšování. A opravdu !!! Některé problémy si mi podařilo vyřešit (nové bydlení, výrazné zlepšení vztahů s mými dětmi, zvýšené příjmy).

Nejvíc mě však těší, že jsem ve svém životě nastartoval opravdu velké změny, začal jsem plno věcí dělat úplně jinak a mám z toho velmi dobrý pocit.

Hezký den a mnoho radosti přeje 
M. Šíp

JVP, angličtina a hypnóza

Mám ve svém mp4 přehrávači nainstalovaný Tajemství hypnózy pro úspěch v čemkoliv a přiznávám, že mi pomáhá uklidnit se, zvládnout prvotní vztek na nějakou právě vzniklou nečekanou problematickou situaci a začít přemýšlet a hledat řešení. Přiznávám, že jednu chvíli jsem tuto formu hypnózy používala k usnutí, když jsem nemohla z nějakého důvodu spát. Zabralo to.

Také jsem si před časem stáhla vaši Alfamaturitu a nahrála to dceři do mobilu mezi její písničky, sice mi kvůli tomu vynadala, ale když měli psát písemku z angličtiny tak si ji o přestávce pustila a dokázala díky této skladbě napsat písemku na trojku což bylo velmi dobré, protože si vlastně vzpomněla na to co má uloženo v hlavě. Stejně tak jí s angličtinou pomáhá jak vaše Angličtina bezbolestně i pro blondýnky, tak oba plakáty Anglická slovesa 10 x rychleji, které má pověšené na zdi tak, aby na ně viděla. Přiznávám že, je to snad jediný výrobek na českém trhu. který s anglickými slovesy pracuje velmi srozumitelně.

Když jsem se před lety začala dálkově učit angličtinu, tak jsem si k tomu co vy jste jasně a srozumitelně vyjádřil na 2 plakátech musela dojít nejméně půlročním studiem angličtiny s častým opisováním sloves. Opravdu je to perfektní učební pomůcka za něž moc děkuji.

Také mám systém Jak Vydělat Peníze a přiznávám, že s plánem, který systém obsahuje jsem si ujasnila, co všechno musím ještě udělat, abych mohla rozjet svoje podnikání. To se postupně snažím uvést to do praxe. Ráda si JVPpročítám, protože inspirace a nápadů eKniha a doplňkový software plus internetová podpora poskytuje nepřeberně.

S přáním krásných dnů se loučí 
Poláková Jitka

Angličtina - akcelerované učení

Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky  - reference

Od CETROS jsem si před časem koupil dvě vynikající e-knihy, a to Superpaměť 2 - bleskově a Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky. Obě jsou opravdu výborné, zvláště Superpaměť 2 (ale i Superpaměť 1 mi velmi pomohla). Dozvěděl jsem se v ní věci, které mi pomohly při učení, jsem totiž student a udělaly tu mou činnost učení mnohem zajímavější a zábavnější.

Jsem Vám moc vděčný i za knihu Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky, kde jsem měl konečně základní věci do angličtiny napsané přehledně a zajímavě. Pomohla mi ve škole při hodinách angličtiny a v některých záležitostech jsem díky ní byl i napřed před ostatními spolužáky.

Ještě jednou děkuji
Vít Skalický

Superpaměť 2

Druhá nejlepší na Karlově univerzitě

Není lepší reklamy, jak kladné hodnocení produktů přímo od spokojených zákazníků. A v případě E knih a dalších produktů od Libora Činky to platí na 100%. Poprvé jsem se seznámila s E-knihou Superpaměť 1. Hledala jsem na internetových stránkách učebnice pro angličtinu a narazila na MAE a další publikace. Superpaměť 1 jsem přečetla a postupy v ní obsažené vyzkoušela. A zjistila, že to opravdu funguje a chtěla jsem víc. Vyhodila jsem všechny ostatní publikace o zlepšení paměti, které jsem do té chvíle pročítala. Některé jsem dokonce ani nečetla, jen jsem je měla odložené až mi na ně zbude čas. Byly to mnohdy velmi obsažné knihy, které však neobsahovaly ani desetinu jedné z E knih, které jsem si pak zakoupila. Následovala tedy E kniha Superpaměť 2. Začala jsem aplikovat rady v ní obsažené.

Opravdu jsem přestala používat staré zažité učební postupy. Čekaly mě přijímací zkoušky na Farmaceutickou fakultu Karlovy Univerzity. Díky novým způsobům učení jsem tyto zkoušky nejen úspěšně zvládla, ale dokonce skončila z 65 přijatých na 2. nejlepším místě v počtu získaných bodů.

Od té doby, když mi nějaké učivo dělá problémy, nesnažím se o starý způsob, ale naopak. A musím uznat, že si pamatuji o 90% lépe. Dále nemohu zapomenout na dalšího velkého pomocníka, kterým je Autohypnóza pro snadné studium. Vše, co se nově naučím, mi tato nahrávka pomáhá seřadit, tak jak je třeba. Jistě vím, že mám ještě velké mezery ve využívání postupů, uvedených ve výše i níže uvedených publikacích, ale využívám právě to, co v dané chvíli potřebuji a to mi stačí. Při plném využití všeho co tyto publikace obsahují, věřím že v daném oboru, specializaci, v jakékoli oblasti života by se člověk dal nazvat geniálním. Dále tu musím vyzvednout publikaci Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky a díky brožuře, která byla součástí Magické Angličtiny Extra, Jak se naučit až 600 anglických slovíček za 1 hodinu až 70x rychleji než běžným učením.

Musím přiznat, tak jak je napsáno v anglické gramatice bezbolestně i pro blondýnky, při čtení a při učení z této publikace, jsem se opravdu bavila. Kolikrát jsem ji čítala při čekání u lékaře a viditelně se usmívala, že si okolí muselo myslet, že si pročítám nějakou zábavnou literaturu a já se při tom učila. Taky díky tomu jsem zvládla zápočet z anglického jazyka, ač jsem byla naprostý začátečník. Obsah učiva byl náročný i pro mé spolustudenty, kteří se anglicky učily již delší čas. Hlavně díky způsobu, jak se rychle naučit slovní zásobu, ale hlavně ji už nezapomenout.

Tyto způsoby mi pomohly také při zvládnutí latiny a jistě se dají praktikovat při učení jakéhokoli jazyka. Prostě mě začalo bavit neučit se nazpaměť, ale představovat si a hrát si s myšlenkami. Chce to samozřejmě také hodně praxe, ale používáním nového postupu při získávání informací mi to jde stále snadněji a rychleji. Zkracuje se mi čas, za který jsem schopná si dané učivo osvojit. A je jedno zda se učím jazyk nebo matematicko fyzikální zákony. A především musím také připomenout, jak důležitý je zde kladen důraz na pozitivní myšlení. S čímž jsem měla dlouhou dobu problém. Zásadu, že chceme-li získat nové, musíme dělat věci jinak a nově, protože v opačném případě získáme jen to, co jsme získávali již dříve, si opakuji denně.

Když shrnu všechen přínos z produktů, které jsem od Libora Činky zatím mohla vyzkoušet, musím směle říct, že díky němu jsem začala žít nový životní styl, mnohem smysluplnější a radostnější než dříve. Z toho z čeho jsem dříve měla strach se teď začínám těšit. Všem vřele doporučuji všechny produkty pana Libora Činky.

M. Divecká

Magická angličtina extra - MAE  - reference

Jsem velkým příznivcem všech Vašich produktů již několik let. Staly se z nich pomůcky, které dokáží z kohokoliv, kdo se na vlastní kůži přesvědčí o tom, že fungují, úspěšnějšího člověka. Podařilo se Vám vytvořit nový životní styl. Musím přiznat, že u některých nástrojů jejich "přílišná" jednoduchost může působit "lacině" což pro některé lidi může být symbolem nedůvěryhodnosti.Jenomže kterýkoliv z nástrojů musí být co nejjednodušší, tak aby jeho vývoj a obsluha vyžadovala minimální náklady a pracnost. Aby tento systém mohl využívat kdokoli a především ti, pro které je tento systém jedinou a mnohdy i poslední nadějí.

Prvním produktem, který jsem měl možnost vyzkoušet byla Magická angličtina extra.

Co mne přesvědčilo o tom, že vynaložené prostředky jsou pouze zlomkem toho, co mi tato učební pomůcka přinese? Tím nejzásadnějším bylo poznání, že i já jako dyslektik se mohu naučit cizí jazyk. Že chyba není ve mě, ale v tom jak jsem byl doposud "učen". MAE mi nabídla způsob výuky zcela odlišný od všech předchozích, které nefungovaly. V poslední době mne asi nejvíce oslovily produktTajemství hypnózy pro úspěch v čemkoli.

S velkým poděkováním a přáním pěkného dne 
Libor Šíma

MAE - reference

Proč je pro mne je Magická angličtina extra nejlepší učebnice?

Poté co jsem přijal nabídku zahraniční stáže, tak jsem zoufale hledal nástroj jak se naučit angličtinu, přeci jen nestačí se domluvit na letišti, v restauraci, ale je také zapotřebí se v dané zemi učit. Abych pravdu řekl, v té době jsem se neuměl domluvit ani na tom letišti.

Když jsem viděl inzerci na Magickou angličtinu Extra, tak si pamatuji si, že jsem si jen řekl: "Tolik peněz za jednu knížku a 9 CD?". Po zhlédnutí knihy MAE však nebylo moc co řešit. Nikdy jsem takový koncept knihy neviděl, vlastně i tady si pamatuji, co jsem řekl: "Jestli tě hochu nezachrání ani tato kniha, tak v cizině zemřeš hlady." A zachránila. Pořídil jsem si Magickou angličtinu Extra za peníze půjčené od rodičů a byla to nejlepší investice v mém dosavadním životě. Tato kniha mě nejen naučila angličtině, ale také nadšení se tento jazyk vůbec učit. Samozřejmě když jsem tehdy, 1. října, bojácně dorazil do zahraničí, tak jsem teprve stál na začátku dlouhé cesty. Ovšem když se nyní zadívám zpět je úctyhodné jak jsem se dokázal naučit anglicky a nyní v mé práci je angličtina na denním pořádku. Důkazem, že toto nebyl jen omyl přírody, je i můj vlastní bratr. Vrátil se z roční pracovní zkušenosti z Kanady - impulsem jeho cesty bylo vyzkoušet v praxi nabyté znalosti z MAE. Ovládá však více - angličtinu se španělštinou. Proč? Magická angličtina extra mu také vdechla radost z učení jazyků.

S pozdravem a přáním příjemného dne 
Tomáš Weczerek

Zrychlené učení - reference

Učení mi vždy zabíralo velkou část mého času, často jsem i při učení se od příchodu ze školy do jedné hodiny ranní nestíhala nastudovat vše, co jsem měla. Postupem času jsem zjistila, že jsem se úplně přestala věnovat věcem, které mě bavili, jako například kreslení, plavání, fotografování a podobně, ale co bylo alarmující bylo to, že jsem se vzdálila i svým kamarádkám. Potom jsem se zúčastnila kurzu "Zrychlené učení a jak na zkoušky" společnosti Cetros. Prakticky celé tři dny jsme s ostatními účastníky vstřebávali informace o tom, jak funguje náš mozek, proč tak funguje a jak můžeme toho, jak funguje co nejlépe využít. Učili jsme se číst rychleji s větším porozuměním a kreslit mentální mapy a spoustu jiných velmi užitečných věcí. Odnesli jsme si odtud knížku o mentálních mapách od Tonyho Buzana, materiály pro další trénink mozku a publikaci "Návod pro použití mozku." Především jsme si ale odnesli ohromné POZNÁNÍ, které mě osobně velice posunulo vpřed, i když toto jsem si uvědomila až s krátkým odstupem času.

Říkala jsem si, tak fajn, to jsem zvědavá co s tím, co vím, dokážu vyčarovat v případě písemky z ekonomiky. Dle instrukcí jsem se patřičně "naladila" a pustila se do práce. Po zběžném pročtení toho, co jsem se měla naučit jsem vzala pastelky a fixy, s úmyslem kreslit mentální mapu, a s myšlenkou v hlavě "Děj se vůle boží." Udělala jsem centrální nadpis, s trochou zadumání jsem k němu vymyslela dokonce i obrázek. A potom to přišlo. Moje ruka kreslila šipky a symboly, obrázky a další a další šipky, slova jsem psala jen minimálně. Uměla jsem myslet v obrazcích, jako bych měla v mozku nový program který prapodivně složité ekonomické pojmy uměl měnit v jasné a barevné obrázky. Navíc mě kreslení mapy bavilo, vrátila jsem se tím částečně ke svému koníčku a zároveň se už ani jiným způsobem nemusela učit.

Ekonomika mi dělávala potíže, složité slovíčkaření mi hlava nebrala, od kurzu však z každé písemky na kterou se připravím novými způsoby, mívám za jedna, no v opravdu nejhorším případě za dvě. Navíc učila jsem se vždy na tu konkrétní písemku a za týden čtrnáct dní už jsem nevěděla z onoho celku ani nudli. Teď si jen připomenu myšlenkové obrazy propojující různé části mozku a hned vím o čem je řeč. Myslím že i maturita pro mě díky kurzu bude daleko snadnější.

Spousta lidí, kteří viděli mé poznámky s obrázky, jen kroutí hlavami s otázkou "A ty se v tom jako vyznáš?" Vyznám, protože mám na kódování těch šipek a obrazců nainstalovaný program. Chápu to, že lidé kolem tomu nevěří, taky bych nevěřila kdybych nevěděla to co vím, kdybych si z těch tří dnů v Praze neodnesla v hlavě to hluboké POZNÁNÍ.

Díky společnosti Cetros a především Liborovi Činkovi, že mi otevřeli oči. 
M. Zápolská

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg
anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More