logo for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com
leftimage-3col for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com
Home >> psychologie >> rekordy a zajimavosti

REKORDY A ZAJÍMAVOSTI JAKO VÝZVA

Cestování v čase                          Fotočtení                   Mozková olympiáda 2001

Fotočtení jako realita

Jednou z povzbudivých skutečností o možnostech lidského mozku
je výsledek testování 18leté dívky, provedené Moskevskými
a Kyjevskými vědci. E. Alexeyenko čte rychleji, než stačí otáčet stránky rychlostí okolo 416 250 slov za minutu odborné texty, romány, časopisy.
Jak říká Eugenie: "Nevím v čem je mé tajemství. Stránky vstupují do mé mysli a vybavují se spíše jako pocit než obraz textu." Přesnost odpovědí z textů, které tato úžasná dívka nemohla předem číst, je pro vědce zarážející.

NEUVĚŘITELNĚ TO MUSÍ PŘIPADAT každému laikovi. I mně se to zdálo nemožné, dokud jsem nezkusil číst jinak. Například PhotoReading umožňuje číst rychlostmi až 25 000 slov za minutu. Jejím autorem je Paul Scheele, expert přes lidský mozek. Existují její modifikace, například Quantum reading má podobné výsledky. Právě pochopení zákonitostí práce lidského mozku umožňuje číst, učit se několikrát rychleji.

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit účinnost této metody a čím častěji jsem to trénoval, tím více jsem zjišťoval, že zejména u rozsáhlejších textů je to dokonalá forma zrychleného učení. Takže je opravdu snadné již během a po kurzu Strategie rychločtení číst průměrně 500 a více slov za minutu a pamatovat si lépe.  Převedeno na knihu o cca 200 stránkách ( 80000 slov) s kterou pracujeme ve výcviku  je její přečtení i nastudování s využitím kombinací metod  obsažených v Strategiích rychlého čtení zvládnuto v době mezi 45 - minutami až 2, 5 hodinami. Při klasickém čtení, se čte jen s omezenými možnostmi levé hemisféry mozku oproti metodám využívajícím celý mozek. Co umožňuje číst ještě rychleji? Pokud ovšem chcete vyššími rychlostmi, tak pak jde již o intenzivní trénink, během kterého je potřeba trénovat s desítkami knih. Ovládat supermetody jako je třeba Fotočtení je totiž špičkový výkon blízký tomu, jak skáče Aleš Valenta a chce to náročný trénink.

Chcete-li poznat na vlastní kůži možnosti Vašeho mozku a naučit se zpracovávat informace rychlostí mnohonásobně rychleji než dosud a získat tak čas, můžete se přihlásit na kurzy Strategie rychlého čtení a práce s informacemi anebo Informační management který vše propojuje s oblastí rozhodování, a práce s informacemi ve firemním prostředí.
Pro studenty probíhají již několik let osvědčené 2,5 denní tréninky Zrychlené učení a jak na zkoušky.
 

"Cestování v čase"

PRODLOUŽIT ČAS A MÍT K DISPOZICI 48 HODIN denně by bylo hezké a přestože to jde…ano, to není překlep, opravdu jde mít více času denně, tak to zatím není moc praktické. Ne, že by již existoval stroj času, ale všichni víte, že někdy nám čas utíká a někdy se naopak vleče a to lze ovlivnit například hypnotickým transem.

Takzvaná časová distorze - překroucení vnímání je běžnou součástí hypnotického transu jen v intenzivnější míře, než je tomu třeba když ztratíte vnímání pojmu času začteni do zajímavé knihy. Konkrétně Dr. Richard Bandler tvůrce NLP uvedl mladou dívku do transu a vsugeroval ji změněné vnímání času, takže ve skutečnosti jednala rychle a dokázala reagovat na pohyby nositele černého pásku v karate, výsledkem bylo, že dokázala reagovat nečekaně obratně na pohyby intenzivně trénovaného sportovce.
 


Kalendář akcí a eShop - dovednosti pro osobnosti budoucnosti

Přechod na stránku Hypnóza
Home >> reference

 

 

 

Hypno - nahrávky

Autohypnóza pro snadné studium a dosahování cílů

MP4 - Tajemství hypnózy pro úspěch v čemkoli

Hypnóza pro bleskové čtení - MP3 nahrávka

Eknihy

Psychologie vlivu a magie úspěchu

Navštivte eShop

 

Unikátní možnost

HYPNO SHOW
z Las Vegas v Praze

 Kdy opakujeme?

Podívejte se
Kalendář akcí

Zábavnou formou
se seznamte
s možnostmi hypnózy

a odhalte možnosti
a talenty ve Vašem podvědomí.

www.hypnouspech.com