Sebedůvěra

od Tomáš
(Praha)

Pečlivě jsem sledoval vaši přednášku "Překvapivé Pé", a byla velice zajímavá a podnětná a i přesto mě zcela nepřesvědčila (ačkoli bych strašně rád věřil všemu a mohl bych ještě se svým životem něco provést).
Proč? Mám za sebou dost periodický život a posledních pět let mě téměř zničilo.
Hledal jsem pomoc u psychologů i psychiatrů, léčitelů, kteří měli podobně jako vy za sebou dlouhou historii studií a praxe v zahraničí, zaplatil jsem pro mě velké peníze za hodiny u nich a výsledek žádný. A není to o tom, že jsem svým založením nedůvěřivý člověk, naopak jsem strašně chtěl, ale výsledek nula.
Proto dnes už nikam nechodím, stojí to jen peníze a výsledek nezaručen.
Zaujala mě část, kdy říkáte jak mnoho terapeutů dělá svou práci na špatných základech a tvrdí klientům nepravdy, ale jak mám věřit Vám, že to bude jinak?

Díky za odpověď T.Č.

P.S.
Koupil jsem si vaši knihu "ovládněte svůj mozek" myslím, že to bude poslední pokus jak něco ve svém životě změnit k lepšímu

Odpověď psychoterapeuta Libora Činky

Kdybych měl Vaše předchozí zkušenosti, tak bych také byl opatrný, co se týče důvěry. Pravda je taková, že nejsme počítače a tedy neexistují záruky, že někdo "Vás spraví". Moje zkušenost je taková, že mnoho lidí něco párkrát zkusí a když se nestane změna o 180%, tak jdou hledat dále. Ani já Vám Tomáši nemohu nabídnout žádnou záruku. Klíč je totiž ve vašich rukách. Pokud chcete na sobě pracovat, tak se určitě začne dařit více a více. Já jako hypnoterapeut mohu vše zintenzivnit a zrychlit, nemohu to však udělat bez spolupráce klienta. Když nyní máte mou knihu, tak s ní můžete zacházet. Mnoho lidí už mi řeklo, že je to jedna z nejlepších či dokonce nejlepší kniha pro osobní růst. Když vytrváte, můžete se pak objednat třeba jen na doladění toho, co potřebujete a budu Vám moci pomáhat.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat.

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překážžek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More