Video kurz hypnozy - Ukázka z kurzu

Video kurz hypnozy

Mnohahodinový video kurz (záznam z 2,5 denního tréninku) je určený pro ty, kteří chtějí zvýšit svůj vliv, úspěch, a pro všechny, kteří chtějí účinněji pomáhat druhým - pro profese jako jsou terapeuté, komunikátoři, manažeři, obchodníci, prezentátoři, sociální pracovníci, zdravotníci. 

Navíc znalost zde uvedených principů významně pomáhá ve vztazích, umožňuje motivovat a pomáhat v jakékoli oblasti.

Zároveň je tento kurz sebeobranou proti manipulaci těmi, kteří sledují jen své cíle.

Jste-li rodičem, tak Vás tento video kurz naučí, jak se vyhnout chybným postupům komunikace s vašimi dětmi, které byste nechtíc mohli doslova proklít k neúspěchu - to myslím zcela vážně!

Autohypnotické postupy ocení všichni, kteří se chtějí rozvíjet a být úspěšnější.

Hypnotizace druhých je užitečná nejen pro zdravotnické specialisty, ale všude, kde je potřeba motivovat.  

Protože budete moci osvobodit druhé od omezujících sugescí, aniž si to vůbec uvědomí, tak jejich podvědomí bude vědět, že jim pomáháte a proto Vás bude moci vyhledávat stále více lidí. Pokud se rozhodnete takto pomáhat, tak budete moci více než lékaři, kteří svým slovním i mimoslovním přístupem často zcela "zabíjí" pomoc, vytvořenou pomocí medicíny. (Vím, o čem mluvím, jak kvůli své zdravotnické minulosti, tak i vzhledem ke zkušenostem s dlouhodobým školením lékařů - mnozí z nich jsou odborníky, kteří se však k pacientům chovají jako slon v porcelánu či arogantně jako Dr. House. To, že mnozí lékaři svými slovy takřka či doslovně zabíjí, je smutnou realitou.) Vy můžete rozvinout své EQ nad jejich a ve spojitosti s nejpokročilejšími hypnotickými a sugestivními postupy to můžete začít měnit.

Patříte-li již mezi specialisty využívající léčebných postupů jako třeba TFT, EFT, Reiky, terapeuty, psychology, lékaři a podobně, tak budete moci pomáhat ještě více, protože budete moci využívat neviditelné postupy, o kterých se ani nezdá 99,9% odborníků, kteří uvedené alternativní či klasické léčebné metody školí.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Budete moci ovládnout metody, které jsem přestal školit pro jednu agenturu, protože jejich klienti je chtěli využívat k manipulaci, což jsem odmítl.

 Jestliže se setkáme a odhalím Váš probuzený talent, kterým můžete pomáhat dalším, prosím o pečlivé zvážení, zda Vás budu moci doporučovat. Vím, že si mnozí chcete chránit soukromí, avšak domnívám se, že je na místě zviditelnit Vás, jestliže můžete pomáhat druhým. Tento můj postoj vychází ze zkušenosti, že příliš mnoho lidí narazí na různé šarlatány, kartářky či pseudo-odborníky a tedy by bylo škoda, kdybyste svůj talent, kterým můžete pomáhat skrývali.

Z výše uvedeného vyplývá, že zneužívání zde uvedených principů k osobnímu prospěchu a manipulaci s druhými je zakázáno. 
Autor nenese zodpovědnost za nesprávné použití. Kdo se chce využívání hypnózy zabývat profesionálně, musí absolvovat kvalitní dlouhodobý výcvik. Základy hypnotické komunikace však lze pro prospěch všech zúčastněných využívat v jakékoli oblasti.

Obsahuje také:Příběhy z praxe hypnoterapeuta
Hypnotický pokr a výhra 190 000 korun
Jak si astma vzalo dovolenou díky bdělé hypnóze
Hypnotická znovu zamilovanost a sladění v sexu
Pomóc, jsem alchymista a chtějí mi vytrhnout jazyk
Byla jsem rychlovarná konvice
Hypnotizér v koncích? 
Roky trvající kariéra vytvořená za pár minut
Ztracené klíče, divoká diskotéka a hypnotizér jako dárek
Jak jsem televizní hvězdě zůstal dlužen stovku
Zlaté brýle z Londýna

Video kurz hypnózy  můžete získat

zdarma k  účasti na  Tréninku hypnózy a autohypnózy viz aktuální termíny v eshopu na hlavní doméně mé společnosti CETROS. 

anglictina-kurz-300x300.gif

banner-sbi-skyscrapper-600x120.jpg

Stránky autora bestselleru
Ovládněte svůj mozek

hypno-head-skyscraper.png

Psychologie


Recent Articles

 1. Hlavní klíč k řešení problémů

  Apr 22, 17 12:31 PM

  Hlavní klíč k řešení problémů - hypnoterapeut Libor Činka o příčinách problémů a jejich řešení

  Read More

 2. top linky

  Feb 21, 17 07:08 PM

  Top linky na nejlepší stránky k zrychlenému učení a úspěchu

  Read More

 3. Psychologie

  Jan 22, 17 01:39 PM

  Psychologie dosahování cílů, překonávání překើek i sebeobrany před hloupostí.

  Read More