logo for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com
leftimage-3col for abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com

Home > chyba

zisk snadno

Zisk velmi snadno v řádech tisíců korun si zajistíte jen zasláním, zpráv na Facebooku, Twitteru či emailů s pomocí jednoho z velmi štědrých Affiliate programů.

Podívejte se do eShopu CETROS, s.r.o. na e-programy. Pokud Vás zaujmou, pokud cítíte, že je chcete nabízet a získat provizi 30% z prodeje, který vznikne přes Váš Affiliate link, tak najdete informace na partnerský program.

Pozor, podporujeme pouze poctivé projekty a proto spolupracujeme pouze s lidmi stejného smýšlení. Jestliže chcete vydělávat peníze poctivým způsobem, jestliže máte vztah k osobnímu rozvoji, tak se přihlaste viz kontakt na Affiliate program CETROS.

Varování, jakékoliv zasílání emailů s informacemi o produktech z affiliate programu je povoleno pouze na adresy, které jste získali legálně, rozhodně tedy ne okopírováním z internetu či koupením databáze kontaktů. Takové chování je 5pamování a vede k okamžitému vyřazení z velmi ziskových projektů a je zcela lhostejné, že více než dvě třetiny firem posílá nevyžádanou poštu. Pokud používáte adresy, které jste získali výměnou za stažení/zakoupení Vašeho produktu jako eknihy, vyžádaného emailového newsletteru a podobně, pak takové kontakty můžete obeslat.

 

Home > chyba

 

Kurzy pro osobnosti budoucnosti

Hypnóza

Kreativita

Time management

Angličtina s hypnózou

Superpaměť

Jak zaručeně vyděláte více na internetu
 

Napsali o nás

KALENDÁŘ

 


Nová kniha od hypnoterapeuta Libora Činky

> eShop <

 

Systém Jak vydělat peníze

již třetí vydání úspěšného systému

Z DAR MA informace a videa o systému
Jak vydělat Peníze JVP
 

Home eShop