Anglicky s hypnózou

Reakce absolventů na kurzy Anglicky s hypnózou

Angličtina s hypnozou s Paulem a Melany (lektoři) bylo mé první setkání s angličtinou. Na kurz jsem šla s tím, že to celé pojmu jako hru a nebudu si dělat v jednapadesáti zbytečné vrásky. Ze začátku mně dělalo potíže vyslovit ty nejjednodušší věty, ale to se rychle lepšilo. Zcela beze studu jsem se zúčastnila všeho, co Paul s Melany vymysleli. Moc jsem se u toho bavila. Týden bez jakýchkoliv známek únavy uběhl jako voda. Na konci kurzu jsem s velkým překvapením a radostí zjistila, že jsem porozuměla anglickémučlánku. Doma pokračuji. Půjčuji si knížky s namluveným CD a při četbě hledám jen minimální počet slovíček. Jsem nadšená. Celý kurz by se dal shrnout dvěma slovy - úžasná metoda. 
Megan**

Inspirativní zážitek, předčil očekávání. Potvrzení myšlenky, že učit se lze lehce, 
s radostí a zábavně, že myšlení rozhodně „nebolí“, a že možnosti lidského moku jsou neomezené. 
Není nad to užívat si při čerpání nových informací a zkušeností. 
Jack** Na začátku byly dost velké obavy. Dlouhé časy výuky, jak to budu zvládat??? Kdo tam bude? Spousta otazníků... Pak velké překvapení!! Každý den velmi příjemně proběhl, neměla jsem pocit, že se učím (hraji) tolik hodin. Uspořádala jsem si vědomosti, které jsem měla a určitě začala víc rozumět mluvené angličtině. Barevné časy-paráda!! Než jsem přišla k vám do kurzu, tak jsem v tom předtím měla "guláš". Příjemné prostředí, fajn kolektiv a kouzelník! Nora** Paule, já bych ti chtěl poděkovat za vynikající zážitek na tvém kurzu. Získal jsem novou životní zkušenost, jak je možné se dívat na věci kolem sebe, ale hlavně jak se učit, soustředit se a něco si zapamatovat. Rozhodně toho využiji nejen při studiu angličtiny, ale i myslím, že i v práci. Bylo to opravdu 7 výživných dní, které mi daly zábavnou formou základy AJ. Takové jsem nezískal ani po roce na kurzu vedeném klasickou formou. Byla to zábava, legrace, hra... Za to ti moc dík. K. Landovský - Lance** Je to pro mě nový typ výuky. Je velmi zajímavý. Výuka je vedena v zajímavém prostředí, nenáročnou formou. Učitel se snažil, aby tato výuka byla příjemná, aby byla hrou a opravdu se mu to podařilo. Tento typ výuky mě zaujal natolik, že okamžitě uvažuji o pokračování. Tento typ výuky doporučím všem svým kolegům a známým, kteří mají stejný pocit z výuky angličtiny, jako jsem měla já, než jsem vyzkoušela tuto výuku-hru. Dona II.** Kurz mi přinesl absolutní změnu v pohledu na proces učení a to nejen jazyků. Učení formou her bylo perfektně připravené. Přes počáteční nejistotu jsem byl překvapen efektivitou těchto postupů. Prezentace podání látky byla provedeno takovým způsobem, že jsem ani nepostřehl, že se vlastně učím. Myslím, že za týden v kurzu jsem pochopil více než za rok v jazykové škole. V dalším vzdělávání budu pokračovat tímto způsobem. George Michael**

"Angličtina s Paulem" byl nejlepší jazykový kurz, jaký jsem doposud absolvovala. Přestože už jsem měla něco načteného o tom, jak se učit trochu jinak, byl to pro mě skvělý týden. Za prvé jsem se každé ráno do klubu těšila, vůbec jsem se nenudila a vždycky jsem se dozvěděla něco nového, o čem jsem neměla tušení, že by mohlo fungovat. Ale co jsem vůbec netušila, bylo to, kolik mi toho v paměti uvízne. Včera totiž u nás byla na návštěvě jedna Jihoafričanka, pomalu na mě mluvila anglicky (česky neumí) a fakt nekecám, já jsem ji rozuměla!! Byla jsem úplně nadšená, protože do doby kurzu jsem byla absolutně nedotčená anglickým jazykem.  
Díky Meg** (Jarmila Štěpková)

Když se ohlédnu za kurzem, doufám, že jsi ode mě dostal zpětnou vazbu na psychoterapeutickém večírku, myslím, že se tam tvoje praxe skloňovala docela dlouhou dobu. Ale chci se k tomu vrátit i teď, protože jsem ti to slíbil a chci ti ji dát. Byla to pro mě cenná zkušenost vidět tě při práci. Musím ocenit, že tvá výslovnost byla velmi srozumitelná a plynulá, moc dobře se mi poslouchala. ...Řekl jsi důležitou větu, že jsi zodpovědný za proces učení a to byla třešnička na dortu, protože bylo vidět, že do toho dáváš ne 100%, ale 300% ke spokojenosti všech. Všude to doporučuji, moje manželka s tím počítá asi natolik, že to bude jediný způsob jazykového kurzu, do kterého dá peníze. Díky za mnohé, Libore..oddaný žák Jaromír B.

Atmosféra byla báječná. Bylo perfektní vidět na lidech, kteří přišli nedotčeni angl. jazykem, jak již 3 den mluvili. Zdálo se mi to neuvěřitelné. Díky. 
Kynčlová Dana

Tato forma má absolutně jiný rozměr oproti tradiční výuce. Teď věřím, že se dostanu k porozumění a naučení se používání jazyka pro mě do teď velice vzdáleného. 
Kynčl Vladimír

Zúčastnila jsem se sugestopedického kurzu angličtiny pod vedením Libora Činkya mohu říci, že kurz na 100% splnil mé očekávání. Způsob výuky byl velice zajímavý, poučný a profesionální, netušila jsem, co všechno člověk má v sobě ukryto až do doby, kdy s námi Libor, alias Paul začal pracovat. Děkuji mu za osvětlení nových možností práce s pamětí a za získání skvělých pomůcek pro zapamatování si. Kurz byl veden zábavnou a nenásilnou formou učení, velkým přínosem pro mne byly i relaxace.Děkuji mu a těším se na viděnou v angličtině II. 
Ivona Bergerová

Super, super, super! Bylo to úžasné. V pondělí na začátku kurzu jsem nebyla schopna ze sebe vysoukat jedinou anglickou souvislou větu. Po 7 dnech mne napadají celé věty i v obrázcích. Celý kolektiv a způsob vedení kurzu byl vynikající. Relaxace - Super - velmi užitečná a osvěžující. Oceňuji taktéž velmi pozitivní přístup lektora (Paul* - Libor Činka) ke všemu. Těším se na další spolupráci a už teď vím, že budu efektivněji pokračovat v učení angličtiny...Efektivněji využívat  můj mozek. Děkuji za krásný týden a přeji mnoho krásných  zážitků s budoucími studenty!!!
Markéta von Burg, Root - Švýcarsko

Rozhodně jiný způsob výuky (oproti školní), který se mi rozhodně zamlouvá. Dozvěděl jsem se jak zapojit pravou část mozku a tím pádem učit se metodou snadno, zábavně a co je nejdůležitější s chutí, zainteresovaně a přitom se ještě člověk dost pobaví.
Petar Mančič

Celý týden bych nazval "Škola hrou". Příjemná atmosféra, klima a počet účastníků byl dobře sestaven. Příjemné bylo prožít stavy RELAXACE. I speak English. Thank you. 
J. Haupt

Konečně jsem viděl a prožil, to co jiní mylně nazývají škola hrou. Toto by měli vidět všichni učitelé, kteří svou výuku pouze tímto termínem nazývají, ale princip jim uniká. Výuka probíhá v útulné čisté, příjemné místnosti, což úroveň jen zvyšuje. Jsem potěšen, že jsem se dozvěděl nové informace z oblasti psychologie a také principy  fungování pravé hemisféry, která bývá často odsunuta spíše a to neprávem do pozadí levé. 
Vladimír Janečka

Ďakujem za nový pohľad a systém učenia. Ovela prirodzenějši, aký sme poznali v škole. Dni utiekli ako voda. Ani sme si nestihli uvedomovať čas. Napjatá atmosféra neexistovala....Už sa těším, keď si zájdem do kina alebo si pustím film na DVD v angličtine a zjistím, kolko toho viem. Z pohľadu budúcej lektorky som sa utvrdila v tom, že to funguje!  Aj keď sa obávam, ako budú moji účastníci kurzu reagovať na psychologické znalosti. Predsa len, sú to už roky skúseností z Vašej strany. 
Iveta Husárová

Celý kurz mi dal nový kreatívny pohľad na učenie jazyka. Je to velmi dynamické a myslím si, že okrem angličtiny si odnášame so sebou priateľov, ktorými sme sa v našom klube stali. Myslím si, že všetci sa krásne rozrozprávali. Bolo to velmi zaujímave a hlavne hravé, čo sa ľuďom páči. Páči sa mi, že chyby nie sú zviditeľňované, ale opravené jemnou formou, takže každý člen klubu mohľ pocítiť úspech z rozprávania alebo tvorenia v jazyku, čo je úplne super. Prajem Vám veľa úspechov a veľké množstvo takých študentov, ako sme sa stretli v našom klube.  Chcem Vám poďakovať, že som sa mohla zúčastnit. Ďakujem ešte raz za všetko. 
Lenka - Gwyneth**

By to nevšední týden. Týden plný nových věcí a poznávání. Konečně jsem našel návod, jak se učit, ať je to cizí jazyk, nebo něco jiného. Konečně jsem našel kurz, kde člověk cokoliv a kdykoliv dělal s chutí. A poprvé jsem se těšil, že se budu druhý den učit něco nového. Těším se, až budu se sem moci vrátit. Děkuji tímto p. Činkovi za jeho profesionální přístup. 
Václav Šplíchal

Na kurzu se mi líbilo jakým stylem je pojata výuka. Za celou dobu kurzu jsem se ani na chvíli nenudil. Nenásilné ukládání do paměti, je přesně ten způsob, který tedy alespoň mě naprosto vyhovuje. 
Caesar**