Stáhni si zdarma e-book:

SUPERPAMĚŤ - Libor Činka

Také je pro vás tak těžké si něco zapamatovat? Začíná to u nákupních seznamů, pokračuje to přes neschopnost zapamatovat si jména, končí to u slovíček cizího jazyka. Cokoliv se naučit je pro vás úkol v podstatě nadlidský? Začněte konečně využívat superpočítač, který máte mezi ušima. Ano, ano, řeč je o vašem mozku. Jak to uděláte? Stáhněte si e-knihu SUPERPAMĚŤ. Jen za 15 minut čtení zjistíte, jak mozek efektivně využívat a jak se bez větší námahy cokoliv naučit.

Jako bonus k e-knize získáte e-mailový seriál PRŮVODCE ÚSPĚCHEM Libora Činky. Dostávejte Z DAR MA praktické tipy pro vytvoření úspěšného a spokojeného pracovního i osobního života.


Stáhni si zdarma e-book:

ÚSPĚCH, ÚSPĚCH - Libor Činka

2 speciální nahrávky vhodné pro všechny. Můžete být student, manažer, zaměstnanec, sportovec,... Všem lidem může přinést úspěch. 

Jak to bude probíhat? Provedu Vás slovem a hudbou do relaxovaného stavu, ve kterém si budete vytvářet scénáře Vašeho úspěchu. Tyto motivační nahrávky využívají poznatků z NLP (neuro-lingvistického programování) včetně prvků time managementu, podporují motivaci, rozhodování a dosahování cílů. 


Stáhni si zdarma mapu:

50 tipů, jak se učit angličtinu HROU

Inspirujte se v myšlenkové mapě s 50 tipy, jak se učit angličtinu HROU.
Vyhněte se díky ní chybám, které dělá 80% lidí.