Hypnotický prodej a neuro marketing

Je psychologie vytváření pozornosti a trvalé zapamatování v mysli klientů. Jak vybudit palčivou touhu nakoupit u vás?

Psychologie hypno neuro marketingu je záruka zviditelnění a vyššího obchodního úspěchu.

„Pozorujte tuto točící se spirálu a až napočítám do tří, budete spát hlubokým hypnotickým spánkem a poté poslechnete veškeré příkazy, které vám řeknu.“

Mnoho knih o hypnóze líčí podobné věci. A výsledkem jsou starosti hypnoterapeutů, kteří mají problém vysvětlit klientům, že to, co se píše v zastaralých knihách o hypnóze, není pravda.

Existují mýty o hypnóze, odborníci vědí, kde je pravda

Ve skutečnosti žijeme ve světě, kde je plno hypnotického. Vlastně veškeré informace, reklamy v médiích jsou sugescemi. Nabízí lidem uspokojení jejich potřeb a řešení pro jejich život. Stále více firem a podnikatelů se dostává pod velký tlak obstát v civilizaci zahlcené daty a přežít v hyperkonkurenčním prostředí.

Mnoho reklamních odborníků nemá ani ponětí o tom, co je to hypnotizující marketing a prodej. Jestliže zapomenete na zastaralou psychologii, jestliže hodíte za hlavu většinu toho, co se tvrdí o marketingu a obchodování, tak je šance, že se vám uvolní místo na přemýšlení o skutečných možnostech vzniklých díky špičkové psychologii. 

Dnes už vím, že mnohé z toho, co jsem se učil nejdříve jako terapeutické umění, jehož cílem je zbavit klienty chybného myšlení a chování mi pomohlo v prodejních kampaních.

Klíč k jak terapeutické hypnóze, tak té marketingové je upoutání pozornosti. Klasickým omylem podnikatelů je působení na levomozkové procesy. Pokud má být dosaženo maximálního výsledku, je potřeba pracovat s hlubokými podvědomými kódy. Nejde jen o všimnutí si reklamy, ale o hluboké „vypálení“ do paměti a touhu získat produkt. Tyto možnosti jsou k dispozici jak pro jednotlivé rodinné podniky, ale i velké firmy.

Jakmile se rozhodnete pro překonání konkurence a maximalizaci zisku, pak je nutné přistoupit na zcela jiná řešení. Mnoho ředitelů a manažerů firem může namítat, že mají svou firemní kulturu, své způsoby a že musí být dodrženy.

Pravda je taková, že: 
„Budete-li prodávat tak, jak jste doposud prodávali,
budete vydělávat jen tolik, kolik jste vydělávali.“ 

A pokud si myslíte, že neprodáváte, tak se mýlíte. Prodáváte vždy když komunikujete. Prodáváte svému okolí myšlenky, dítěti myšlenku na to, že se má jít učit, uklidit pokojíček, partnerovi či partnerce prodáváte myšlenku na společně trávený čas… Takže stále prodáváte a vaše výsledky jsou odrazem toho, jak to umíte. 

Zpátky k prodeji tak, jak jej vnímá většina lidí. Přeneste se do práce, podnikání. Pamatujte si: protože hyperkonkurence je stále větší, tak i dřívější dostatečné metody se stanou brzy nedostatečnými.

I když ještě netušíte, jak ohromně přínosné pro vás bude využití hypno psychologie, tak si jistě vzpomenete na okamžiky, kdy jste po něčem velmi toužili. A to je situace, do které je možné navigovat mysl potencionálních klientů

Kdysi jsem žebral…

Kdysi jsem doslova žebral u mé manželky o souhlas se zahraniční platbou 200 dolarů za pro ní nesmyslný návod na hypnózu. Fungovalo to a proto jsem ji později přesvědčil i k desetinásobně vyšší částce. 

Dnes již žebrat nemusím, protože opakovaně jsem těžil z investic do tajného umění. Následná zahraniční školení u světových špiček vše ještě posílila. 

Jste-li v situaci, že potřebujete prodávat více, pak se můžete obrátit 
na celou řadu reklamních agentur nebo můžete využít mé zkušenosti a využívat marketing budoucnosti. Ten úspěšný se totiž pevně pojí s využíváním poznatků o fungování podvědomí.

Extrémní možnosti vyniknutí právě přináší hypnotický marketing a prodej. A to tím větší, čím více lidí ve firmě začne pracovat na nové vlně. Není totiž moc platné, dosáhnout díky hypnotickým postupům zájmu zákazníků, když při následných službách je excelentní dojem pokažen průměrnými obchodníky. Rozhodnete-li se využít mé zkušenosti hypnoterapeuta, tak počítejte s tím, že je bezpodmínečně nutné plné zapojení všech článků účastnících se procesu hypnotického prodeje. 

Je několik možností spolupráce:

Nyní máte možnost se rozhodnout.

Můžete odejít z těchto stránek, vědomě zapomenout a pak zjistit, jak velkou chybou je zahazovat čas života dinosauřími postupy, které vedou k postupnému vyhynutí. Možná ještě včas se z vašeho podvědomí vynoří myšlenka na to, kdo Vám může pomoci.

Anebo můžete ještě včas začít využívat nejefektivnější postupy ve světě, který se tak velmi změnil a kde vládne hyperkonkurence, kterou je možné překonávat nikoli velkými penězi, ale inteligentní prací spojenou s využíváním špičkové hypno neuro psychologie.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů