Jak jsem prožívala trans na Hypno Show

Považuji se za stydlivou, takže by mě ani ve snu nenapadlo, ze mě zvědavost dostane až na pódium.  Z videoukázek jsem už věděla co se tak nějak bude dít. Celou tu dobu na jevišti jsem vnímala co se kolem děje. Střídaly se mi pocity jestli jsem nebo nejsem zhypnotizovana. Jestli jsem ty prsty na začátku nespojila moc brzo. Přišlo mi, že bych mohla kdykoli otevřít oči a odejí. Ale neodešla jsem, vlastně jsem byla taková lenivá a ani se mi nechtělo vstávat. 🙂

Když jsem šla po jevišti jako kosmonaut na Marsu, tak jsem se fakt houpala a byla lehká jako bych se nemohla ni pohnout. Takže se mnou určitě něco bylo. Cítila jsem jako by to bylo, ale vše jsem viděla normálně.

Nejvíc jsem asi prožívala to, když jsme se měli stát elektrickým spotřebičem. Byla jsem rychlovarná konvice a cítila jak celá bublám a všechno se ve mě vaří. Při telefonování s botou mi zas přišlo, že mi ten telefon nefunguje a pořád jsem na něj klepala. Věděla jsem, že je to „důležitý hovor“ i že klepu do boty. 🙂

Když Libor řekl: „Spi!“, tak čím byl dotek vraznější, tím více to na mě působilo.

Po skončení jsme šli s přítelem, který byl v hledišti do restaurace na večeři hned vedle kulturáku. Byla jsem pořád taková mimo. Měla jsem si vybrat jídlo, ale vůbec se mi nechtělo číst. Ikdyž jsem se o to pokusila, nevěděla jsem, co tam bylo napsané. Měla jsem však výbornou náladu a smála se tomu. Přítel mi vyprávěl jak to vypadalo z hlediště a mně se celá show promítala a koukala jsem tzv. do blba.

A tak si říkám, jak moc velký vliv na to má tréma z vystupování před tolika lidmi. Jestli bych se chovala jinak, kdybych si dovolila se do toho víc ponořit. Jestli by mi to vůbec šlo tak, abych nic kolem sebe nevnímala. Jestli bylo dobré, že jsem se předtím dívala na videa a tušila, co se bude dít.

Kdyby se show znovu opakovala, jdu určitě znovu a zase na jeviště. Jsem od té doby nabytá optimismem, kteréhho se v předvánočním stresu moc nedostává. Mám dojem, že všechno je jednodušší, než bývalo.

Věřím, že člověk může v životě dosáhnout všeho čemu věří a umí si představit.

A proto „Velké díky, Libore“. Všem vřele tuto show doporučuji, je to opavdu zajímavý zážitek.

Veronika

Libor Činka dnes již aktivně Hypno Show nedělá, ale můžete s ním zažít zážitkový kurz hypnózy a autohypnózy nebo se k němu objednat na hypnoterapii.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů