Kurzy angličtiny

Jaký je ideální kurz angličtiny, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé?

Specialista na mozek, vytvořil unikátní metodu, v které propojil  své poznatky ze své dvacetileté praxe, ze sugestologie, sugesto a desugestopedie, hypnoterapie a neurolingvistického programování. To je Angličtina s hypnózouAngličtina s hypnózou a virtuální realitou.

Jedná se o metodu, která pracujeprožitkem, díky kterému má učení zcela jinou atmosféru. V jazykovém kurzu dochází k simulaci pobytu v cizí zemi, účastníci se při něm dostávají do hlubokého soustředění, které významně pomáhá učenítrvalému zapamatování.  Kurz je efektivní, intenzivní a také mimořádně zábavný.

Kurz vedou speciálně vyškolení lektoři, kteří dokáží díky poznatkům z hypnoterapie vzbudit u studentů zájem. Umí je motivovatudržet jejich pozornost po celou dobu kurzu. V kurzu používají speciálně vytvořené pomůcky, díky kterým je učení o něco snazšízábavnější.

Sedmidenní intenzivní kurzy angličtiny s hypnózou jsou efektivní, rychlé, a zábavné. Za týden se díky nim můžete naučit více než za roky.  V celé České republice je pouze jeden kurz Angličtiny s hypnózou a ten probíhá v Praze 10, v učebně, která je pro tyto kurzy speciálně vytvořena.

Kurzy můžete absolvovat v průběhu celého roku, výjimkou nejsou ani letní kurzy angličtiny.
Pro ty, kteří si nemohou udělat čas na týdenní kurz angličtiny, se mohou přihlásit do online kurzu Anglicky fantasticky. Anglicky fantasticky je inovativní světově jedinečný systém vzdělávání s využitím moderních technologií.