NLP – Psychologie vlivu a magie úspěchu

Znáte tajemství používaná lidmi s vysokým vlivem – vyjednavači, psychology, trenéry, úspěšnými zahraničními politiky a sportovci? Víte, jak znásobíte sportovní či duševní výkonnost? Chcete vědět, jak snadněji dosáhnout čehokoli? Hodláte ovládat tajemství motivace druhých i sebemotivace? Normální postupy, rady, diety nefungují a vy nevíte proč? Rádi byste na sebe do zrcadla pohlíželi se zdravou hrdostí a věděli, že se rozvíjíte? Nevíte, jak reagovat na ty co Vás často nechtíc zraňují? Prahnete vyměnit tíhu života za lehkost bytí? 

Nevím, jak rychle si vzpomenete na další situace, ve kterých byste chtěli mít více vlivu, ale vím, že jej můžete zvyšovat od teď prakticky neomezeně. 

„Kdo neřídí, je řízen,“ je pravidlo, které mají úspěšní na paměti. 

Jenže, jak řídit myšlenky, ptá se mnoho z těch, kteří něco stále odkládají, kteří něco důležitého nedokončili. Mnozí z nich si myslí, že mají slabou vůli a netuší, že právě toto přesvědčení je brzdí. 

Slabá vůle neexistuje, problém je v tom, že jen velmi malou část z toho kontrolujeme vědomím. Většinu toho, co dělá lidem problémy, ovlivňují podvědomé programy.  To jsem řekl i sportovní hvězdě – vicemistryni světa ve skoku o tyči Kateřině Baďurové a jejímu trenérovi Boleslavu Paterovi, když se rozhodli podpořit její výkonnost s použitím hypnózy. 

Je nutné začít rozumět podvědomí, poznat skryté zákonitosti v naší mysli a to teprve umožní řídit myšlení. Jakmile přečtete následující řádky, budete vědět, že jakékoliv další úspěchy jsou ve vaší moci. Budete rozumět, kontrolovat, zapínat, vypínat a řídit podvědomé programy u sebe. Také budete moci neviditelně upravovat myšlenky druhých. 

Moje dlouhá cesta vzniku zkratky

Když jsem se vrátil z Anglie, z jednoho z nejdražších psychologických výcviků na světě, tak jsem si říkal, že s těmi fascinujícími poznatky a metodami musím seznámit co nejvíce lidí. Během několika měsíců jsem začal aplikovat poznatky, které jsem se naučil, nejdříve v oblasti psychologie a postupně v oblasti zrychleného učení jazyků. 

Abych se naučil používat jazyk vlivu v češtině, nastoupil jsem do jednoho z nejlepších psychoterapeutických výcviků v Praze. 

Kolegové a kolegyně, kteří předtím studovali psychologii na univerzitách, mne začali překvapovat obdivem, který nejdříve vyjadřovali užaslými pohledy a později už slovy. Někdy jsem sice udělal celou řadu chyb (často jsem chtěl pacienta vyléčit příliš rychle) a trochu jsem se za to i styděl, ale mé podvědomí v pravou chvíli spustilo cosi jako záchrannou brzdu, a pak jsem najednou udělal maličkost, která původní neúspěch vynulovala, nebo dokonce zvrátila do úspěchu

Fascinující možnosti, díky neuvěřitelným maličkostem, umožňují vytěžit z minima maximum. 

Stovky hodin výcviku jsem s postupem let kondenzoval do online programu Tvůrce Osudu a také kurzu Psychologie úspěchu a NLP I. a II.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů