NLP – psychologie vlivu nové generace a vy

Představte si, že disponujete takovými znalostmi a schopnostmi, které převyšují cokoli, s čím jste se doposud setkali. Vžijte se do myšlenky, že absolvujete dvoudenní trénink, který vám umožní to, co 99% lidí nedokáže.

Vstupte do představy, že vaše myšlení je na takové úrovni super-logiky a zároveň vysoké emoční inteligence EQ, které se neučí na žádné tuzemské vysoké škole.

A to je jen malý kousek z toho, co budete moci. 

Úspěch v kariéře i soukromí. 

Budete moci snadno dokázat vyvrátit myšlenky uznávaných osobností minulosti a poukázat na hlouposti, které nám sugerovalo okolí. Budete moci argumentovat i jako nejlepší právníci, koučové a vyjednavači s dvacetiletou praxí. Budete moci ovládnout motivaci jednotlivců a skupin. Kolegů, spolupracovníků i šéfů…
Prožijete takový trénink, že váš vliv stoupne o stovky procent. 

Co to navíc udělá se sebevědomím absolventů?

ANO, jsem si jistý tím, co říkám. 

Budete moci prakticky cokoli.

Může vás napadnout představa o schopnosti ovládání mysli, laicky nazývané „silná vůle“. Ve skutečnosti rozhodují vnitřní podvědomé programy a pokud je neznáte, tak se celý život můžete přinejlepším točit v kruhu a zřídkakdy se radovat z úspěchu. 

POZOR, nejhorší variantou je laické zapojení silné vůle, které člověka naopak dostane rychle na opačnou stranu, než by chtěl. 

Je několik klíčů k úspěchu spojených s tím, čemu bychom mohli říkat magie mozku či neuromagie. 

Vy jako vládce osudu

Jak příjemný pocit může být, mít k dispozici možnost absolvovat interaktivní trénink, nikoli teoretické školení. Jestliže ovládnete skutečné principy 

Psychologie vlivu, tak budete trvale stoupat v čemkoli, na co pomyslíte. 

Představte si, že jedním, jako by kouzelným slovem, gestem kdykoli vyvoláte energii na dosažení čehokoli. A to je jen zlomek toho, co dokážete už v průběhu a kdykoli po speciálním tréninku NLP nové generace. 

Zaměřte se na myšlenku, že mocné síly ve vašem podvědomí uvedete do harmonie a zaměříte je na jakýkoli cíl. 

Jak rádi uslyšíte…

Chtěli byste nejvíce slyšet slova obdivu nad tím, co jste dokázali, nebo si sami sobě chcete hrdě říci například: „Jsem více, než kdykoli předtím. Mohu vše, pro co se rozhodnu.“ 

Vžijte se do pocitu, že vytvoříte cosi jako spirálu času ve své mysli, projdete se po ní a budete vědět, zda rozhodnutí, které chcete udělat, je správné. 

Všichni klienti, kteří si nevěděli rady v náročných situacích, na které jsem uplatnil tento jediný princip, ať už se to týkalo řešení partnerských či pracovních záležitostí, prožili cosi jako procitnutí a uvědomění si, kterou cestou se vydat. Navíc si to odnesli s sebou domů a mohou tak nejen řešit cokoli mnohem snadněji, ale i ušetřit sobě i svým nejbližším i roky tápání

 • Díky psychologii vlivu si budete moci
  užívat života na zcela jiné úrovni.
   
 • Ovládnete prakticky nejsilnější stránky
  své doposud skryté psychiky,
  kterou jste občas mohli prožít jako letmý
  dotyk štěstí či polibek múzy. 

Zní to jako kouzlo, že? 

Důvod, proč jsem se jel kdysi učit k nejlepším na světě, byla moje skepse. Něco mi však v mých snech našeptávalo, že to bude něco zlomového. 

Jak jsem se seznámil s neuro-čarodějem

Prozradím vám něco, co jsem zjistil v průběhu své cesty za úspěchem. Ta zásadní změna začala na výcviku u předních světových expertů v psychologii Dr. Richarda Bandlera a Paula McKenny. Teprve díky výcviku v NLP –  Neuro-lingvistickému programování –  jsem získal sílu překonávat to, co je pro většinu lidí nemožné překonat

„NLP“ seminář, který jsem předtím absolvoval s jedním českým psychologem, který NLP nastudoval z knih, byl čtvrtou cenovou skupinou oproti tomu, co jsem získal v Anglii. 

Kniha může inspirovat, ale je mimo její možnosti naučit to, co se lze naučit jen prožitkem s odborným vedením. Stejně jako listování katalogem dovolených vám nedá to, co prožitek dovolené. 

Mapa není realita. Proto jsem se rozhodl učinit jeden z nejzásadnějších kroků ve svém životě. Jel jsem do Londýna studovat u největších světových „guruů“. Po svém návratu jsem chtěl pomoci co nejvíce lidem získat to, co jsem ovládl na jedinečném tréninku a co svou silou připomínalo magii. 

Právě proto tomu říkám Neuromagie, i když jde o hyper inteligentní aplikaci špičkových psychologických poznatků.  Jenomže před dvaceti lety tady takřka nikdo nevěděl, co je to skutečné Neuro-lingvistické programování. Jen výjimečně v některých organizacích a firmách se top manažeři učili některé části z NLP. Byly to však nepřesné interpretace od lektorů, kteří si to načetli v zastaralých knihách. Roky jsem piloval obsah tréninku a navíc jej vylepšoval zrychlenými metodami učení pro získání maximálního obsahu, za co nejkratší čas. 

Části z NLP jsem dal do svých kurzů 

Mnoho dalšího z NLP využívám při sezeních s klienty, kteří ke mě chodí s velkými problémy a jsou překvapeni, jak někdy pár minut může ovlivnit roky jejich života. 

Sebeobrana a moc 99

Mohu vás naučit sebeobranu proti tomu, co je překážkou. Budete moci víc než 99% populace. Budete moci NLP nové generace aplikovat kdekoli a kdykoli. Na nedávném kurzu hypnózy, jsem využil zlomek toho, co jsem se naučil, a jen pomocí několika slov, pomocí barvy hlasu a intonace, jsem uváděl účastníky na hypnotickou cestu úspěchu. Na začátku původně skeptičtí účastníci, již v jeho polovině tréninku reagovali podle mých sugestivních pokynů, aby na konci tréninku prožívali fascinaci z možností, které se jim otevřely

Nevím, v jaké oblasti života jste poslední dobou cítili, že ve svém životě chcete něco jinak. Nevím, zda si již nyní uvědomujete, co chcete změnit ve své kariéře či soukromí. V každém případě můžete, podobně jako já, udělat jeden z nejvýznamnějších kroků v životě. 

Chcete-li přestat jen snít o životě snů a zažít své sny realizovat a žít je, tak právě máte výjimečnou příležitost. 

Dvoudenní trénink v kvalitě nejlepších světových tréninků, a navíc za zvýhodněnou cenu, je vám k dispozici. Jde o univerzitu úspěchu, kde ovládnete tajemství podvědomí.  Dám vám k dispozici ty nejefektivnější nástroje překonávání překážek a dosahování úspěchu. 

Chcete?
Anebo toužíte žít život naplněný zbytečnou frustrací a lítostí nad tím, že vám protéká mezi prsty? 

O výsledku rozhodne vaše rozhodnutí. –  Psychologie úspěchu a NLP 

P. S. V kapitole Neuromagie knihy Ovládněte svůj mozek jsem popsal některé principy NLP, ke kterým vám na výcviku přidám šokující nástroje vlivu. Prožijete to, co jsem se naučil od světových špiček.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů