Je ve vědění opravdu skrytá moc?

Existuje stoupající množství lidí, kteří si již uvědomili, že pořekadlo „Ve vědění je moc,“ platí pouze tehdy, když informace, které můžete získat, patří mezi ty nejdůležitější, které v životě budete potřebovat. Má totiž velmi malý význam znát to, co je již překonané a omezené. To je důvod, proč jsem napsal knihu, jejíž počáteční písmenka slov názvu Ovládněte svůj mozek vytváří zkratku OSM.

Ležatá osmička je symbolem nekonečna a já bych se rád podělil o prakticky nekonečné možnosti použití uvedených principů. Náš mozek je sám o sobě vesmírem, ve kterém platí určité zákonitosti. Jakmile je objevíte, jakmile se ponoříte do jejich plného pochopení, pak budete moci vládnout nejen svému vesmíru.

Knihu jsem napsal tak, aby z ní mohl mít užitek jak ten, kdo se s uvedenými oblastmi setkává poprvé, tak i ti, kteří se jako já stali hledači tajemství. Protože jsem v minulosti hledal řešení mnoha problémů souvisejících s úspěchem v kariéře i soukromí, objevil jsem mnoho zdrojů, avšak žádný z nich nesplňoval moje kritéria na užitečnost. Jednotlivé informace roztroušené v mnoha knihách se mohou stát matoucími, pokud nejsou sjednoceny a zbaveny polopravd a omylů. Jakožto hypnoterapeut a specialista na lidské podvědomí se navíc setkávám s lidmi, kteří bloudí, protože byli ovlivněni sugescemi pseudoautorit. Kniha se tak může stát i antivirovým programem, který vás zbaví nečekaného množství dřívějších problémů.

V knize proto popisuji mylné cesty, které jsem naštěstí sledoval jen z počátku, a pak je opustil. Protože jsem však zjistil, že většina lidí dokáže uvěřit nesmyslům jen proto, že byly popsané v odborně se tvářících knihách, či šířené z oficiálních míst, tak jsem dané chyby pojmenoval. Nejenže se budete moci vyhnout chybám, ale hlavně budete moci zaměřit vaše myšlení správným směrem. Nechci však, abyste mi slepě věřili, ale chci, abyste ověřovali pravdivost mých zkušeností, do kterých jsem investoval nejen značnou část svého života, ale i stovky tisíc korun. Díky této knize tedy nejen ušetříte čas, ale i peníze.

Dovolte si zvědavě prozkoumávat jednotlivé části knihy, a pokud se opravdu naplno ponoříte do hravého ověřování, tak poznáte, kde je pravda, a jak souvisí s úspěchem. Kromě toho Vám kniha „OSM“ může zachránit i život či podobně vysoké hodnoty. Pokud ji ještě neznáte, stáhněte si zdarma ukázku v pdf a můžete se hned začíst. V tuto chvíli není kniha k dispozici, připravuje se její dotisk. Máte-li zájem o knihu Ovládněte svůj mozek, otevřete následující stránku a prostřednictvím tlačítka“ Mám zájem o toto zboží“, nám zašlete své údaje. Jakmile bude kniha opět k dispozici, budeme vás kontaktovat.

Hodně úspěchu Vám přeje

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů