Videa autora kurzu Angličtina s hypnózou

Už jste četli dopis od hypnotizéra?

Někteří se budou smát. A čím více bude jejich vědomí pochybovat, tím více jejich podvědomí bude vědět, že mám pravdu v tom, co píši. Nejen špičkoví sportovci využívají hypnotický trans k dosahování úspěchu.

Dovolte si nejen dovolenou

Ještě nemusíte vědět, že ZAČÍNÁTE číst NĚCO, co vám nebo někomu z vašich blízkých POMŮŽE získat lépe placenou práci, nebo minimálně zvednout sebevědomí při komunikaci na zahraniční dovolené. Mnoho lidí netuší, jak velmi zastaralé metody jsou používány ve školách a v jazykových kurzech.
Mimochodem, viděli jste nedávno uvedený film TRANS? Byla v něm asi z 80% velmi dobře představena moderní hypnoterapie.
V průběhu 20 let hledání, testování a objevování nových postupů jsem vytvořil něco, co může DOSLOVA otřást částí vzdělávacího systému.

PŘEDSTAVTE SI na chvíli, že vidíte do pracovny hypnoterapeuta.

Myslím psychoterapeuta, který je specialista na hypnózu. To je někdo zcela jiný než šarlatáni obklopení křišťálovými koulemi a kartami.
VŽIJTE SE DO MYŠLENKY, že slyšíte pacienty vyprávět o jejich dosavadních neúspěších a stresech.
Možná vás napadne, že hypnotizér uvede člověka do transu a tam mu bude říkat: „Vaše soustředění se stále zvyšuje. Dokážete se s lehkostí učit. Mluvíte anglicky.”

Jaká slova si myslíte, že byste měli slyšet od SKUTEČNĚ dobrého hypnoterapeuta?

Myslíte si, že bude sugerovat a opakovat věty typu: „Nemáte strach mluvit na veřejnosti. Nemáte se čeho bát. Učení slovíček je lehké. Gramatika je snadná. Dokážete mluvit anglicky?”

Něco takového napadne většinu lidí. Snad každý viděl nějaký film o hypnóze.
Žádný z nich však neukazuje skutečnou hypnózu, ale hollywoodskou představu. Režiséři totiž pochopitelně chtějí natočit senzaci a tak si mnohé přimyslí.

A TEĎ SI VIZUALIZUJTE učebnu, do které se přichází lidé učit v kurzu Angličtina s hypnózou.
Vypadá zcela odlišně než učebna v jakékoli škole. Ano, jsou tam pohodlná křesla, ale to neznamená, že tam lidé usnou a pak se za 7 dní probudí a najednou začnou mluvit anglicky.
Ne, hypnotický trans je jen částí procesu. Je důležitý pro ZAKÓDOVÁNÍ informací do PODVĚDOMÍ. Ale sám nestačí. Je potřeba AKTIVOVAT znalosti z podvědomí. Takže se tam odehrává spousta věcí, a to naprosto uvolněně, hravě a beze stresu.

Za 20 let zkušeností s vedením tohoto kurzu jsem se rozhodl převést, co se dá, do ONLINE formy

VY a kdokoli jiný nezávisle na věku a vzdělání, může i bez toho, že by usedl ho křesla v našem tréninkovém středisku, OVLÁDNOUT ANGLIČTINU nejrychlejšími postupy a to nejen ve srovnání s tím, co lze zažít v Česku či Slovensku, ale kdekoli na světě.

Dokážete si představit, že Z DAR MA prozradím mnoho z letitých zkušeností? 

Tak vás překvapí, co se DOZVÍTE dále.
Čím více se ponoříte do porozumění, tím dále se dostanete. Dál než kdykoli jindy. Dál než většina lidí. Budete úspěšnější než 90% lidí.
STOP, říkám těm, kteří si myslí, že je naučím, aniž by pro to něco udělali. Chci od vás, abyste nás kontaktovali, jen pokud chcete. Studoval jsem psychologii a hypnózu u světových špiček. Mám za sebou 1400 hodin tréninků, které jsem musel absolvovat, abych mohl dělat práci specialisty v lidské psychice, motivaci a superpaměti, ale nikdo na světě nedokáže přesvědčit toho, kdo se učit nechce. Nebudu plýtvat svým časem. A to ani za velké peníze. Už jsem slušně vyhodil lidi s naditými prkenicemi. Jsem tu jen pro ty, kteří chtějí měnit tento svět. Raději za málo či dokonce Z DAR MA se podělím s těmi, kteří opravdu chtějí. A to už BRZY.

VAŠE LÉPE PLACENÁ PRÁCE

Zaměstnavatelé upřednostňují uchazeče o zaměstnání se znalostí jazyků. Díky angličtině navíc máte největší vědění lidstva k dispozici. Už jsem mnoha lidem pomohl k tomu, aby se stali internetovými boháči. Někteří z nich jsou nyní milionáři a dělají jen to, co chtějí. Bez angličtiny a tedy bez učení od světových expertů v podnikání by to však bylo těžké. Vím to, protože mou kariéru nastartovalo to, co jsem se učil od největších světových es v psychologii. jsem ladil do češtiny překlad knihy od mého trenéra Richarda Bandlera. Díky NLP jsem vyvinul řadu postupů, které jsou světově originální. Díky Neuro-lingvistickému programování se totiž může KAŽDÝ stát takřka geniálním a těžko nahraditelným. I když mi mnozí říkají, že patřím mezi nejlepší, tak vím, že to je jen počátek potenciálu, který se skrývá v lidském podvědomí. I VY v sobě máte ohromné zdroje. MŮŽETE VYNIKNOUT.

Mohu vám pomoci vyvolat motivaci, zaručeně vás zbavím nízkého sebevědomí v komunikaci, 100% vás povedu s pomocí nejúčinnějších světových postupů, ale je důležité, abyste alespoň na 70% chtěli.

JAK OHROMNÉ BUDOU VAŠE MOŽNOSTI, když půjdete po cestě těch nejúspěšnějších? Teď nemluvím o penězích, ty mohou přijít snadněji, než si většina lidí dokáže představit. Teď píši o vašem životě, O ŽIVOTĚ, ZE KTERÉHO ZMIZELY PŘEKÁŽKY a hlavní omezení.

Víte však, jaké jsou největší překážky v učení?

PŘEKVAPÍ VÁS, že učitelé vyučují podle principů, které jsou zastaralé nejen desítky, ale i stovky let?
Zatímco se lékaři musí vzdělávat, aby používali ty nejaktuálnější postupy a vyhnuli se ZABÍJENÍ pacientů zastaralými metodami, tak učitelé nejsou vzděláváni v důležitých psychologických oblastech o lidském MOZKU, paměťových procesech v podvědomí ani nemluvě.
Zabili v mnohých z vás chuť se učit. Neudělali to schválně, nicméně se to stalo v takové míře, že zbytečné problémy s učením má nikoli menšina, ale naprosto zdrcující většina.

KONEČNĚ to však můžeme změnit.

Všem Z DAR MA přináším SNADNÉ POSTUPY.

VIDEA, ve kterých nejen ODHALÍTE PŘEKÁŽKY, ale DOKÁŽETE JE PŘEKONAT.

Naučím vás jednoduché postupy, jak se snadno učit. UŠETŘÍTE NEJEN NERVY, ALE ČAS A PENÍZE, které lidé vyhazují doslova z oken za zastaralé drilovací či gramatické metody.

VAŠE SEBEVĚDOMÍ se ZDRAVĚ ZVÝŠÍ.  Přichází totiž roky ověřovaný SYSTÉM ANGLICKY FANTASTICKY ONLINE

Už za 1 minutu můžete sledovat první video. Už za pár minut budete vědět více než vaši předcházející učitelé a autoři jazykových učebnic.

Je to MŮJ DAR, protože nemohu pomáhat tak velkému množství lidí. Sám na to nestačím a proto použiji internet, videa a mnoho dalšího pro to, aby konečně lidé zažili to, o čem hovořil Jan Amos Komenský – Škola HROU, BRÁNA JAZYKŮ OTEVŘENÁ…

Jste-li SKEPTIČTÍ, tak je to v pořádku, pokud je vaše skepse založena na důsledném zkoumání.

Pokud se OPRAVDU ZAMYSLÍTE nad tím, kolik hodin instruktáže na téma JAK SE UČIT jste měli na základní škole. Pokud se jako já zeptáte tisíců lidí, tak s hrůzou zjistíte, že takovýto nejdůležitější předmět na školách chyběl.

V roce 2011 už jsem to nevydržel a napsal o tom knihu, která se stala o rok později bestsellerem. Jmenuje se Ovládněte svůj mozek. Je mezi takovými bestsellery jako je kniha o Steve JOBsovi. 

I já jsem vizionář. Studoval jsem u nejlepších na světě. Vytvořil jsem tým, který mi pomáhá. Záleží mi na detailech a vše musí být co nejlepší. Nikoli jen pro mne, ale HLAVNĚ pro ty, kteří za mnou přichází.

VŠIMNĚTE SI TOHO, CO JSEM NAPSAL? Kdyby byl důraz ve školách zaměřen na maximální pomoc studentům, namísto držení se zastaralých principů, které v 21. století nemají co pohledávat, tak bychom žili v jiné civilizaci. Byla by moudřejší. Protože se nemohu naklonovat, proto jsem vytvořil VOLNĚ PŘÍSTUPNÁ VIDEA s tipy, triky, návody. Jsou VÁM K DISPOZICI Z DAR MA. Klikněte a pokračujte na cestě ODHALOVÁNÍ NOVÉHO. 

Hodně úspěchu vám přeje 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů